Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tennetek ha a ferjetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennetek ha a ferjetek megcsalna?

Figyelt kérdés
Negy eve elnek egyutt. Egy ceges buli utan tortent o maga mondta el. Sokat beszelgettek mar es a ferfi azt mutatja hogy megbanta sirt mindent megcsinal otthon,viragot hozz. Mondjuk elotte is ilyen volt a no ugy gondolja hogy lehet jobb lett volna ha megsem tudja. Meg lehet bocsatani vagy mindig ott lesz a tuske?
2014. okt. 2. 20:52
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
10-essel teljes mértékben egyetértek!
2014. okt. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
8%

hagyd ott, szerintem is, de ne a megcsalásért, hanem mer egy idióta.


megcsalást sosem szabad bevallani. Azzal okozod a legtöbb kárt. Hazudni, hazudni, hazudni. amikor megcsaltam véletlenül a feleségem, már hónapok óta az agyamra ment. nagyon ocsmány módon beszéltem vele, sírt is emiatt néhányszor, én azt gondoltam, a kapcsolatunk zátonyra futott.

Na ekkor jött egy egyéjszakás történet. Jó volt. Mintha kicseréltek volna. A nőtől semmit nem akartam, az se tőlem. Csak úgy jött. Viszont, amikor hazamentem, és megláttam a feleségem, olyan bűntudat tört rám, hogy csak na. (valszeg a te férjedre is), azt hittem rögtön bevallok mindent. nem mondtam el, de csak azért,mert féltem, hogy valami hülyeséget csinál. Aztán azt vettem észre magamon, hogy sokkal türelmesebb, kedvesebb vagyok vele, sőt, még a szexet is jobban kívántam utána. Az asszony meg sokkal boldogabb lett. Mindezt a lelkiismeret furdalásom miatt. De aztán szépen lassan elmúlt. megint kezdtem rosszul érezni magam, köcsögösködtem, aztán hogy hogynem, megint félreléptem. bűntudat, boldogság. Rájöttem, hogy szükségem van évente néhány alkalmi kapcsolatra, különben elviselhetetlen vagyok. Rájöttem arra is, hogy olyan szexuális vágyaim vannak, amiket nem akarok/tudok a feleségemmel kiélni mert speciális partner kell hozzá. szadista hajlamaim vannak, és gondolom érthető, hogy miért nem terhelem ezzel a feleségemet. Mert szeretem. De nem vagyunk tökéletes társai egymásnak, a szexben nem passzolunk teljesen össze, nem tud maradéktalanul kielégiteni. (én ki tudom őt). olyan ez, mint amikor egy évig robotolsz, és kell egy hét szabi, hogy feltöltődj, hogy ne égj ki a melóddal. A feleségem semmit sem sejt, és boldog. Én meg örülök, hogy örül. és én is jól vagyok. néha van egy kis bűntudatom, de nekem ennyit megér a boldogsága.


A te férjednek úgy tűnik nem.

2014. okt. 3. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%

"amikor megcsaltam VÉLETLENÜL..."


Ezen besírtam. :DDDDDDDDDD

2014. okt. 3. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%

#12-es csodalatos tortenet volt

, meg is konnyeztem.

2014. okt. 3. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%
12-es, ugye amiről nem tudsz, az nem fáj, de remélem, azért te se rágnál be nagyon (mert hát nem lenne jogos a sértődésed), ha kiderülne véletlen, hogy a feleséged más is keféli. (Remélem, így van.)
2014. okt. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%

12. Tehát azért csalod a feleséged, hogy boldog legyen?

Akkor ezt meséld már el neki, biztos még boldogabb lenne.

-.-

2014. okt. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%
12: Ha "De nem vagyunk tökéletes társai egymásnak, a szexben nem passzolunk teljesen össze, nem tud maradéktalanul kielégiteni." akkor mond meg nekem, hogy minek vetted el, ha nem passzoltok kb semmiben? Kellett aki mossa a gatyád?
2014. okt. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
13%

A véletlen megcsalásról annyit, hogy az egyik hétzáró péntek délutáni ivászaton kezdett el velem flörtölni egy nő, az irodaházból látásból ismertem. annyira nem is jött be. Kezdtem kínosnak érezni a közeledését, és le akartam koptatni egy durva beszólással. Később sokat gondolkodtam rajta, valójában az elfojtott szexuális vágyamat mondtam az arcába, mer gyakorlatilag egy idegen volt, nem jelent semmit nekem. Azt mondtam neki, hogy bocs, perverz vagyok, és még leléphet, különben a selyemsáljával fogom ájultra fojtani szex közben. Aztán felcsillant a csaj szeme, kiderült hogy tele van mazohista hajlamokkal.


vicceseket írtok azért... Szóval szerintetek az rendben volna, ha a feleségemet szorosan összekötözve fojtogatnám szex közben, mert a feleségem, és a gyermekeim anyja. Akkor lennék hűséges, jó férj, ha ezeket rákényszeríteném egy olyan nőre, aki még egy liftbe se mer egyedül beszállni. És ha ezt megtenném, akkor lenne boldog családi életem.


Az is humoros, hogy szerintetek attól lesz egy nő ideális feleségem, mert a szexuális irányultságunk jól passzol. nem számít a személyisége, a múltunk, a gyerekek, csak a szex. nyilván mindenki közületek ugyanolyan marad, mint 25 évesen, nem változtok, nem változik a személyiségetek. Hát nekem változik.


Szerintetek nem gondoltam arra, hogy mi volna ha ő is megcsalna? Nem érdekel. Ha csinálja, jól csinálja, mert elképzelhetetlenek tartom, és én perpill boldog vagyok. Ha ő is az, akkor miről beszélünk? Másrészt meg, ha megtudná, és el akarna válni, tiszteletben tartanám. de nem akarok elválni. Ezért nem tudja meg. Ha elválnánk, attól boldog lenne? 2 gyerekkel elég nehéz lesz olyan férjet találnia, aki azt biztosítja neki és a gyerekeknek, amit én. A lurkók boldogok lennének? Én el lennék, elég jó partinak számítok, a feleségemnél jóval fiatalabb nőket hajtok általában, sikerrel.


Összeszednék egy fiatal csajt, a gyerektartás úgyis sokkal kevesebbe kerülne, mint a család most, élnénk, mint a fiatalok. hosszú hétvégék Európában, nyaralás valahol a tengerparton, sok buli, stb. Azért élhető élet ez is.


De én mégis kitartok a családom mellett. Ez a hűség, nem az, hogy kivel kefélek.

2014. okt. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

nem, csak olyannal kell házasodni akivel egyezik a szexuális vágyunk, és akkor nem kell mésokat fojtogatni.

de úgysem fogod felfogni, kivágnálak mint macskát szarni, de a nejed...egyedül liftbe se száll be? szóval egy életképtelen kis nő, gratula hozzá. szóval ha tudja, se érdekli, amíg talicskázod haza a pénzt. megérdemlitek egymást sok sok boldogságot :)

2014. okt. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

Hát, érdekes megközelítése, a megcsalásnak.Ritkán olvasok ilyet, mert a férfiak nem szívesen osztják meg, hiába anonim oldal.Pedig engem is érint és érdekel a téma.


Szerintem a feleséged megrettenne tőled, meg is undorodna talán, ha megtudná, mik a titkos vágyaid...

Érdekes, hogy olyannal is le tudtok ti férfiak feküdni, aki"annyira nem is jön be"...



Ismerős.

A férjem is egy nálam csúnyább, ragyás képű, semmi mellű,igaz fiatalabb, nővel csalt meg,de ott nem a szex dominált.A nő felnézett rá,istenítette,már régóta tetszett neki a férjem.Mikor pedig mélyponton voltunk, a nő "kéznél volt"meghallgatta, csacsogott neki, sajnáltatta magát...(rossz kapcsolat, elhanyagoltság minden téren)...


Mit tennék ha megcsalna?Mit tettem? első felindulásban kiabáltam vele, elzavartam otthonról, válni akartam...


10 nap gondolkodás után megbeszéltük, újrakezdjük.


Sok idő eltelt, mire már úgy éreztem,nem fáj(annyira)...

a tüske örökké ott marad, csak egyre mélyebbre kerül ha elnyomják a szép, közös élmények, emlékek...

2014. okt. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!