Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tennetek ha a ferjetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennetek ha a ferjetek megcsalna?

Figyelt kérdés
Negy eve elnek egyutt. Egy ceges buli utan tortent o maga mondta el. Sokat beszelgettek mar es a ferfi azt mutatja hogy megbanta sirt mindent megcsinal otthon,viragot hozz. Mondjuk elotte is ilyen volt a no ugy gondolja hogy lehet jobb lett volna ha megsem tudja. Meg lehet bocsatani vagy mindig ott lesz a tuske?
2014. okt. 2. 20:52
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Ha szereti a férjét, és a férje is őt, meg lehet bocsátani. Sőt: oktondiság volna elválniuk.

A tüske, az ott marad, de a férjen múlik, mennyire mélyen.

A feleségnek meg azon kell majd elgondolkodnia, mik lehettek a férje félrelépésének az okai, és vajon nem hibázott-e akarattal vagy akaratlanul ő maga is, min volna érdemes változtatnia.

Mindezt a közös jövőjük és gyermekeik érdekében.

2014. okt. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

Azzal nem értek egyet, hogy a feleség úgy gondolja, hogy jobb lett volna, ha meg sem tudja.

Hazugságon, elhallgatáson álló házasság valójában ingatag. Ezt szeretné?

2014. okt. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
90%
18-as, te azt hiszed, kellenél a feleségednek, meg a fiatal fruskáknak, ha nem lenne ennyi pénzed? Nem, nem te vagy jó parti, hanem a pénzed az, és ezek a nőcskék elviselnek egy szerencsétlen beteg hülyét,akármilyen undorító is, csak perkáljon. De valójában tojnak az értéktelen fejedre, a nejed is, meg a prostijaid is. Úgyhogy a helyedben nem dicsekednék, itt te vagy egyedül átverve a palánkon, ha azt hiszed, a két szép szemedért kellesz a nőknek:0)
2014. okt. 5. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

Na, azért álljunk meg egy szóra!!!

A 18-as esete nem túl általánosítható, ezért nem éppen lehet ráhúzni a kérdező szitujára. Amit a 18-as csinál. még meg is érteném. Feleségként is. Egy feltétellel, mielőtt megcsalna a mazochista nőcskékkel, mondja el nekem mik a vágyai. Beszéljük meg, próbáljuk ki. Ha nekem sehogy nem jön be, lehet, belemennék abba, hogy máshol keresse ezeket az örömöket. Csak így. Hátam mögött undorító, ha megtudnám kidobnám.

Nőként nekem is vannak perverz vágyaim. A férjem barátkozik velük, több dolog határozottan bejön neki. Pedig én sem gondoltam volna róla, 10 évig tartottam magamban, mire ki mertem mondani. Az lett a vége, hogy "miért csak most szóltál? Elvesztegettünk 10 évet!"


Ja, és hozzáteszem hosszú évek alatt alakult ki ez az irányultság bennem, nem így ismert meg. Mégis kellek így is. Talán még jobban mint eddig.


Kérdező!

Számomra a megcsalás nehezen megbocsátható, ezért nagyon elgondolkodnék. Valószínű fiatalok, mivel csak 4 éve vannak együtt. Ez nem túl nagy idő. Ha a pasinak már most befér a harmadik, akkor mi lesz később? Minden céges bulin rettegjen az asszony?

Azt hiszem, én ezeket alaposan végiggondolnám, és nem bocsájtanám meg.

2014. okt. 5. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

kis szadomazo lájkoló barátom!

nem kell privátban elküldened, hogy te mire izgulsz és egyéb szexsztorikat!

köszönöm!

2014. okt. 7. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Engem ha megcsalna egy férfi, akkor szembesülnék vele, hogy homoszexuális vagyok.
2014. okt. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Valószínűleg egy unalmas nő az illető azért csalták meg.
2014. okt. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!