Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Gyerek szempontjából szerintet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyerek szempontjából szerintetek mi a legjobb? Ha a szülők házasok vagy az is ideális, hogy csak együtt élnek?

Figyelt kérdés

Akik terhesen mentek férjhez, nem volt bennetek az, hogy "csak" a gyerek miatt vett el?


Mert valahogy nekem ez egy picit fura, ezért nálunk úgy volt, hogy esküvő és majd később baba.

Csak kíváncsi vagyok, hogy nálatok ez hogy volt.:)


2014. okt. 7. 14:52
1 2 3 4 5 6
 21/57 anonim ***** válasza:
25%
Szomorú, hogy nem olyan a világ mint a mi szüleink idejében. Sokan összeállnak meggondolatlanul, hogy megtartsák az új apukát gyorsan szülnek egy közöset. Nem csoda, hogy ennyi a problémás összezavart gyerek!
2014. okt. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/57 anonim ***** válasza:
69%
Nem nyugtatom magam, most várom a második babámat, ismerősök, nem barátok mondják, nekik nem fogom magyarázni, hogy nem, mert nem fontosak nekem. Nem fontos a házasság nekünk, 12 év, közös ingatlanok, vállalkozás és lassan a második babával nálunk semmi nem változna a házassággal. Ha egyszer az lesz a happynk, akkor összeházasodunk, de azért, hogy yx mit szól hozzá, hát házassággal csinálják utánunk, de én azt látom, hogy tényleg semmit nem jelent manapság a papír, azzal és anélkül is működhet vagy mehet szét egy kapcsolat.
2014. okt. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/57 anonim ***** válasza:
17%

"Nem fontos a házasság nekünk, 12 év, közös ingatlanok, vállalkozás"

Neked ez házasság, a közösen összegyűjtött dolgaitok. Ezek amik összetartanak. Ez az amiből nem lehet biztonsággal kiszállni, mert a házasságból igen.

2014. okt. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/57 anonim ***** válasza:
69%
Mint írtam, nekem a házasság semmi. Ami összetart az a szerelem, szeretet és biztonság. Ha nem így érezném, ezek a dolgok létre se jöttek volna köztünk. Egyébként szétmenni így is tudnánk, ha akarnánk, de nem akarunk, mert tudjuk, hogy együtt éljük le az életünket.
2014. okt. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/57 anonim ***** válasza:
52%
Amúgy pedig ne egy félmondatot ragadj ki, mert más értelmet nyer.
2014. okt. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/57 anonim ***** válasza:
100%

19:"A gyereknek is fontos lesz hidd el. A társaival szemben nem fogja nézegetni az esküvői fotókat, sem a videót, sem a "családi" albumot ami ezzel kezdődik. "


Butaság, nekünk vannak ilyenek mégsem nézegeti senki. A gyerekek a legkevésbé. Berakhatom a végére a válásról a határozatot mindenki nagy örömére.

2014. okt. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/57 anonim ***** válasza:
37%

Mindenképpen a házasság. Nem csak gyerek-szempontból, de életvitel szempontból is. A házasság nélküli együttélés egy körmondat, lényeg nélkül. Olyan, mintha elvégeznéd az egyetemet, de nem kapnál diplomát. Hiába végezted el a kurzusokat, hiába tettél abszolutóriumot (államvizsgát), ha nincs róla papírod, akkor semmit nem érsz el. Nem egy tiszta ügy.


26N

2014. okt. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/57 anonim ***** válasza:
100%
27-es, a mondatot pedig folytathatnád így is: hiába van meg a diplomád, ha érteni nem értesz a szakmádhoz... :D
2014. okt. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/57 anonim ***** válasza:

27.

Azért ne keverjük, mert akkor ezek szerint egy kapcsolat csak akkor működhet, ha házasok, ha nincs papír, akkor az érzelmek már másodrendűek. Szerintem egy kapcsolatot nem az tesz tartalmassá, hanem az idő és a minőség. Amiről te beszélsz, az két különböző dolog és nem lehet összekeverni.Már csak azért sem, mert a logikádat követem, akkor elég hosszú kapcsolat során kéne házasodni, tényleg, amikor már mindent átéltek és " megdolgoztak" a kapcsolatukért.

2014. okt. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/57 anonim ***** válasza:
36%

Azt mondják a szerelem elmúlik, márpedig ha vége, mi jelenti a biztonságot?

Az anyagiak biztos nem, mert a házasságban szerzett közös vagyon nem illet meg. Ha a fél egyik tagja lerobban nem tudsz helyette eljárni, csak az anyja vagy a testvére. Ha a pár egyik tagjának vannak előző házasságból gyermekei, elhalálozás esetén kiszolgáltatottság, zárolt számlák, költözködés, pereskedés. A házasság a kerete az egésznek, ami ezektől megvéd.

2014. okt. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!