Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Házastársi kötelesség?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házastársi kötelesség?

Figyelt kérdés

Hogy vagytok azzal a dologgal, h házassági kötelesség? Konkrétan értem azt ezalatt, h mi van akkor, ha egyikőtök a sok munkától, koránkeléstől, vagy a gyerekneveléstől hullafáradt napokig, a másik meg nagyon rajta lenne a szex témán?


Ha két ember párkapcsolatban van, akkor elvileg hűség van köztük.Vagyis ha én elvárom a páromtól h hűséges legyen akkor az azt jelenti, hogy akkor is "együtt kell lenni" vele mikor én fáradt vagyok, vagy más dolog érdekel, mondjuk hobbi, v vmi elfoglaltság?


Mi a jó megoldás ilyenkor? Hullafáradtan szexxelni, vagy halasztani "friss" időre és kínozni a másikat a cölibátussal?


Muszáj mindig a testünket odaadni a társunknak, akkor is amikor mi époen nem szeretnénk?


Párkapcsolatarról szól, h nem rendelkezek asaját testem fölött, finomítva: más is rendelkezik a testem fölött?


Nem dönthetek h a testem fölött?


A kérdés mindenféle vicc és rosszindulat nélkül írtam!


2014. okt. 8. 13:16
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
Látom sok vkit érzékenyen érintett ez a dolog!:)
2014. okt. 9. 13:15
 22/22 anonim ***** válasza:

Teljesen alapnak kéne lennie, hogy az emberek hasonló libidóval rendelkező párt választanak. Ha ez nem sikerül, általában abból adódnak a gondok később többnyire.


Ha valamelyik vagy mindkét fél fáradt, nincs hangulata éppen stb.. akkor nem kell szexelni. Felnőtt férfi/nő kibír pár napot szex nélkül.


Nálunk is előfordul hogy csak alszunk, de ritkán. Többnyire eltervezzük hogy aludni fogunk, aztán máshogy alakul, és az álmosságot egy jó éjszakát csók képes elűzni egy időre:) Utána pedig hamarabb elalszunk.


Egyébként gondoljunk csak a szülés utáni 6 hétre, amikor nem arról van szó hogy fáradtak vagyunk, hanem arról, hogy TILOS szexelni. Aki ennyit nem bír ki, az kicsit sem szereti és nem tiszteli a párját.

2014. okt. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!