Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Lehetséges megváltozni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges megváltozni?

Figyelt kérdés

Ha vki megcsalja a házastársat (pár hónapon at, ugyanazzal a szeretovel mindig), es ennek véget vég önszántából, a dolog sosem derül ki, akkor elképzelhető, h ezt többet nem fogja megtenni? Rájön arra, h az ovebol mi hiányzik, illetve arra, h ez egy elvi kerdes (mármint a megcsalas), h nem teszi meg. Létezik ilyen kisiklás, ahol a hűtlen rájön, h ez bizony veszettül szemet egy dolog volt, amit tett,es takarékra teszi magát?


Nagyon sokat hallom azt, h a megcsalas ilyen kódolt dolog, es higy egesz életemben ott lesznek az ilyen helyzeteket, amugy is mindenki ezt csinálja. 6 eves hazassagom (2 gyerek mellett) nagyon mely zuhanást vett, aminek az lett a vége részemről, h egy nálam fiatalabb sraccal párszor osszejartam. Mivel teljesen kikeszultem, a srácot ejtettem es elmentem pszichologushoz is, es eléggé elkezdtem rendbehozni az itthoni az itthoni dolgokat is a férjemmel. Nagyon kivagyok meg mindig a bűntudattol, es nem értem, h tehettem ezt (tegnap amugy véletlenül pont lattam a volt srácot, hala o engem nem, de megállt a ver egy pillanatra bennem). Nagyon nagyon rendes férjem van, jóképű, okos, vicces, nem akarom ot elveszíteni, hanem boldoggá akarom tenni! :(



2014. okt. 19. 08:41
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
Kipróbáltad, rájöttél a valóságra. Talán ezért is hozta eléd a sors. Most már csak a lelkiismereteddel kell elszámolnod, ami jóval nehezebb, mint a megcsalás.
2014. okt. 19. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
37%
"amugy is mindenki ezt csinálja"...nem, csak a r..bancok, már bocs. Normális házastárs nem tesz ilyet.
2014. okt. 19. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:

Megváltozni sosem késő. Belekóstoltál a másik oldalba, most már tudod, milyen rohadt érzés.

Ne foglalkozz azzal, akik elítélnek, nem jártak a te cipődben. Büszkének sem kell lenned rá, fogd fel úgy, hogy egy jel, vagy tanítás volt a későbbi életedre, hogy értékelni tudd, amiben vagy.

A megcsalás soha nem megoldás, szétszakítja az embert, veled is ez történhetett. Önmagadban kell helyre tenned a viselkedésed, ehhez kellene egy jó pszichológus.

2014. okt. 19. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:

Én is úgy gondolom, hogy nagyon téves nézet, miszerint "amúgy is mindenki ezt csinálja". Én kifejezetten kevés olyan embert ismerek, aki ezt csinálja. Nem is értem, mi szükség van rá, ha a férjed "jóképű, okos, vicces" és emellett még két kicsi gyereked is van.

De hogy a kérdésedre válaszoljak: igen, ha tanultál belőle, és fölismered, milyen rohadt nagyot veszíthetsz, elképzelhető, hogy megváltozz.

2014. okt. 19. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
Ne haragudj, ezt most nem értem pontosan...igen, kipróbáltam, es szar utána, de pont ezt nem értem, ha tudom, h ilyen szar, akkor megis miért teszik ezt meg sokan többször is?
2014. okt. 19. 09:31
 6/31 anonim ***** válasza:
0%
Létezhet. Főleg egy erőszakos, féltékeny, hisztérika zsarnok-zsaroló szerető után..Hajaj, de még mennyire.
2014. okt. 19. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%

Az hogy neked szar Kérdező, nem jelenti azt, hogy mindenkinek szar. Lehet, hogy valaki ettől jön rá, milyen bunkó a párja és ki kellene már végre lépni a kapcsolatából. Gerinctelen dolog, de arra jó, hogy tovább lökje az illetőt az útján.

Aztán van olyan, akinek szintén nem szar. A házasságát, vagy a meglévő "stabil" kapcsolatát kompenzálja vele, ahol éppen a házasság a szar, de fél kilépni belőle. A szeretővel tartja szinten az élete elviselhetőségét. Ami egy nagy hazugság, de ő önmagát becsapva jól érzi magát benne.

Ahány ember, annyi tapasztalat és annyi helyzet. Nem lehet általánosítani.

2014. okt. 19. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
35%
Csak a magadfajta khmmm....cajbereknek természetes ez, egy igazi jó feleség kitart a bajban, nem másik phaszba ül rögtön. Arra készülj fel ha ez kiderül, te repülsz a fenébe (reméljük!).
2014. okt. 19. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
29%

Szóval volt egy tökéletes pasid, tökéletes család gyerkőcökkel... gondolom te elkezdted unni magad és kellett egy kis izgalom ami a kiveszett már a házasságodból és ezért kellett a srác.

Most persze bűntudatod van meg gondolom meg is ijedtèl hogy a rendi férjed elhagy de tudod e garantálni hogy ha megint unni kezded magad mellette akkor nem fogsz e félrelépni megint?

Egyébként ha nem voltál őszinte a férjeddel akkor ideje annak lenni mert egyszer minden kiderül és az úgy rosszabb mintha te mondod el.

2014. okt. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
#9 igen, pontosan igy történt...elmondani azért nem fogom, m az en undorító huzasom miatt nem érdemli meg, h ot is tönkre vagjam. Es igen, pont azt akarom elkerülni, h ez többet nem forduljon elő mégegyszer. Es az a nagy dilemmam, h egyszerűen nem tudom eldönteni, h meg tudok e változni ebből a gerinctelen helyzetből es egyenesbe jönni emberileg, ha igazan akarom! A családban, akiknek elmondtam (nagyim es anyukám es lanytesoim), azok szerint aki ilyen természettel született, az úgysem tud megváltozni.:(((
2014. okt. 19. 10:35
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!