Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Lehetséges megváltozni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges megváltozni?

Figyelt kérdés

Ha vki megcsalja a házastársat (pár hónapon at, ugyanazzal a szeretovel mindig), es ennek véget vég önszántából, a dolog sosem derül ki, akkor elképzelhető, h ezt többet nem fogja megtenni? Rájön arra, h az ovebol mi hiányzik, illetve arra, h ez egy elvi kerdes (mármint a megcsalas), h nem teszi meg. Létezik ilyen kisiklás, ahol a hűtlen rájön, h ez bizony veszettül szemet egy dolog volt, amit tett,es takarékra teszi magát?


Nagyon sokat hallom azt, h a megcsalas ilyen kódolt dolog, es higy egesz életemben ott lesznek az ilyen helyzeteket, amugy is mindenki ezt csinálja. 6 eves hazassagom (2 gyerek mellett) nagyon mely zuhanást vett, aminek az lett a vége részemről, h egy nálam fiatalabb sraccal párszor osszejartam. Mivel teljesen kikeszultem, a srácot ejtettem es elmentem pszichologushoz is, es eléggé elkezdtem rendbehozni az itthoni az itthoni dolgokat is a férjemmel. Nagyon kivagyok meg mindig a bűntudattol, es nem értem, h tehettem ezt (tegnap amugy véletlenül pont lattam a volt srácot, hala o engem nem, de megállt a ver egy pillanatra bennem). Nagyon nagyon rendes férjem van, jóképű, okos, vicces, nem akarom ot elveszíteni, hanem boldoggá akarom tenni! :(



2014. okt. 19. 08:41
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
100%
Persze h meg lehet valtozni, kiprobaltad,tanultal belole, es fejlodtel annyit h elkezdd ertekelni a errjed es az eleted:-)))Ez mar onmagaban nagy valtozas, ugyhogy hajra:-))
2014. okt. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:
#10: koszonom a valaszodat! :)
2014. okt. 19. 11:52
 13/31 A kérdező kommentje:
Ja, #11nek akartam irni! :)
2014. okt. 19. 12:00
 14/31 anonim ***** válasza:
100%

Kipróbáltad,tanultál belőle és pont ezért tudod, hogy többet már nem szeretnél ilyet csinálni, hiszen kipróbáltad és nem jött be a dolog.

Szerintem ha ennél a hozzáállásnál marad,akkor a részedről nem történik meg megint.

Ne szólj szám,nem fáj fejem alapon ezt a titkot őrizd meg magadban jó mélyen és majd az idő begyógyítja a szíved.

2014. okt. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:
En is igy akarok hozzáállni, de egyelőre magamat sem tudom elviselni, h ilyet tettem! :( emlékszem ra, h mennyire elítéltem az ilyet évekkel ezelőtt, es mennyire hittem abban, h egy hazassag sima mukodik attól jol, h jo emberek házasodnak ossze...es ehhez kepest most tanulok csak meg, h milyen iszonyat meló kell ahhoz, h rendben legyen a ket ember egymással...es higy nezehez helyzetben se a gerinctelen utat válasszuk, hanem az erkolcsoset.
2014. okt. 19. 13:19
 16/31 anonim ***** válasza:
Nem mindenki megy félre, csak akinek a jelleme megengedi. Ha nem derült ki, akkor pedig főleg ott a lehetőség, hogy bármikor megismételheted. Ennek kizárólag csak te szabhatsz gátat, és bár gerinctelen dolgot tettél, ha ennyire megviselt, jó eséllyel nem fogod megismételni, hanem tanultál az esetből. Ha eljutottál addig, hogy a családod boldoggá akarod tenni, akkor valószínűleg te vagy az a 0,0001%, akinél a félrelépés pozitív utóhatásokkal jár, és nem fog többé megismétlődni.
2014. okt. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:

Megkérdezhetem miért tetted meg? Mi vezetett oda? És hogyan történt?


És hogyhogy többször is megtörtént az összejárás? Mitől készültél ki és miért ejtetted a srácot?


A férjed ezalatt hűséges volt hozzád?

2014. okt. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:

Hogy miért tettem: itthon a szexben mar nincsen meg az, ami regen megvolt, hiányzik/hiányzott az újdonság varázsa, amikor felkenedna falra a másikat, m meg az egészet ugy hajtja a kivancsisag...másrészről nagyon jóképű a srác, es igen, kétgyerekes anyuka ment sajna bejött a közeledése (mint azt mar utólag tudom, sokmindenki bejön neki, nem is igazan volt mondható a talalkainkra a szemelyesseg). Tul korán lettem anyuka, es ez is ratehetett, h ilyenkor ugy éreztem, h kilephetek abból, ami mindig vagyok. Mások a fel karjukat adnak az eletemert, en meg megalázó szituaciokba hoztam magamat, es nem tudom, miért.


Férjem nem csalt meg, ez szinte biztos.

2014. okt. 19. 15:13
 19/31 anonim ***** válasza:

Mert nem mindenkinek szar, tudod?


Van, akinek remek emlék marad.

Az ember lánya magába néz, helyrehozza a kapcsolatát, elhatározza, hogy soha többé...be is tartja ezt... de az a kis kilengés egyeseknek még nagymamakorban is melengeti a lelkét.:)

2014. okt. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:
Egyébként meg ugy történt, h szórakozóhelyen piasan rámnyomult, aztán megtudta az elerhetosegeimet...később találkoztunk, elmondtam neki eleve, hogy házas vagyok, ami most melygodorben van...végül annyi volt, h kb 3-4 honap alatt osszejottunk 4-5 alkalommal, es en kb 3 hónapja mondtam neki, h ne keressen többet, en sem fogom. Azota is voltam el szórakozni, es nem "pasiztam", nem is érdekel a téma, ez a srác fogott meg vmi miatt.
2014. okt. 19. 15:16
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!