Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Lehetséges megváltozni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges megváltozni?

Figyelt kérdés

Ha vki megcsalja a házastársat (pár hónapon at, ugyanazzal a szeretovel mindig), es ennek véget vég önszántából, a dolog sosem derül ki, akkor elképzelhető, h ezt többet nem fogja megtenni? Rájön arra, h az ovebol mi hiányzik, illetve arra, h ez egy elvi kerdes (mármint a megcsalas), h nem teszi meg. Létezik ilyen kisiklás, ahol a hűtlen rájön, h ez bizony veszettül szemet egy dolog volt, amit tett,es takarékra teszi magát?


Nagyon sokat hallom azt, h a megcsalas ilyen kódolt dolog, es higy egesz életemben ott lesznek az ilyen helyzeteket, amugy is mindenki ezt csinálja. 6 eves hazassagom (2 gyerek mellett) nagyon mely zuhanást vett, aminek az lett a vége részemről, h egy nálam fiatalabb sraccal párszor osszejartam. Mivel teljesen kikeszultem, a srácot ejtettem es elmentem pszichologushoz is, es eléggé elkezdtem rendbehozni az itthoni az itthoni dolgokat is a férjemmel. Nagyon kivagyok meg mindig a bűntudattol, es nem értem, h tehettem ezt (tegnap amugy véletlenül pont lattam a volt srácot, hala o engem nem, de megállt a ver egy pillanatra bennem). Nagyon nagyon rendes férjem van, jóképű, okos, vicces, nem akarom ot elveszíteni, hanem boldoggá akarom tenni! :(



2014. okt. 19. 08:41
1 2 3 4
 31/31 anonim válasza:
Ha egyszer történt volna meg,akkor talán még megbocsájtható! De te hónapokon keresztül csaltad a férjed! Szerintem a szeretőd volta az,akit elhagyott téged és most megijedtél,hogy két szék közül a földre esel és elveszítheted a biztosnak mondott életedet!
2014. okt. 23. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!