Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Lehetséges megváltozni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges megváltozni?

Figyelt kérdés

Ha vki megcsalja a házastársat (pár hónapon at, ugyanazzal a szeretovel mindig), es ennek véget vég önszántából, a dolog sosem derül ki, akkor elképzelhető, h ezt többet nem fogja megtenni? Rájön arra, h az ovebol mi hiányzik, illetve arra, h ez egy elvi kerdes (mármint a megcsalas), h nem teszi meg. Létezik ilyen kisiklás, ahol a hűtlen rájön, h ez bizony veszettül szemet egy dolog volt, amit tett,es takarékra teszi magát?


Nagyon sokat hallom azt, h a megcsalas ilyen kódolt dolog, es higy egesz életemben ott lesznek az ilyen helyzeteket, amugy is mindenki ezt csinálja. 6 eves hazassagom (2 gyerek mellett) nagyon mely zuhanást vett, aminek az lett a vége részemről, h egy nálam fiatalabb sraccal párszor osszejartam. Mivel teljesen kikeszultem, a srácot ejtettem es elmentem pszichologushoz is, es eléggé elkezdtem rendbehozni az itthoni az itthoni dolgokat is a férjemmel. Nagyon kivagyok meg mindig a bűntudattol, es nem értem, h tehettem ezt (tegnap amugy véletlenül pont lattam a volt srácot, hala o engem nem, de megállt a ver egy pillanatra bennem). Nagyon nagyon rendes férjem van, jóképű, okos, vicces, nem akarom ot elveszíteni, hanem boldoggá akarom tenni! :(



2014. okt. 19. 08:41
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:
Vége pedig azért lett, m a férjemet szeretem, es ugy gondolom, h azért a 10 perces újdonság varazsaert nem éri meg ezt csinálni (főleg ugy, h kozben a srác azért elég lekezelő, es 10 percig tartott vele a szex elejétől a végéig).
2014. okt. 19. 15:19
 22/31 anonim ***** válasza:

Hogy érted azt, hogy mélygödörben volt a házasságod?


Mi volt a baj a pároddal?

2014. okt. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:
Eltavolodtunk eléggé...en átmentem egy furiaba, o meg sokat dolgozott. Tipikus.
2014. okt. 19. 15:34
 24/31 anonim ***** válasza:

De hát nem gondolod, hogy az, hogy a férjed sokat dolgozik, az egy pozitív dolog? Mármint ez neked meg a családodnak is jó.


Komolyan nem értem a nőket. Nem értik meg, hogy ahhoz hogy valamit elérjen egy férfi, azért tenni kell. Ha ez napi 8-10 óra munka vagy több, akkor az kell. Ha diplomát akar egy férfi, akkor azért sokat kell tanuljon és ezalatt nem ér rá annyi mindenre. Ha egy férfi kockahasat akar, akkor azért edzenie kell. Az idő egy véges erőforrás. És a férfinek sincs mindenre energiája.


A nők általában nincsenek ilyen helyzetben, ők szinte minden ilyen téren könnyebb helyzetben vannak.


Komolyan olyan, mintha nem fognának fel olyanokat, hogy 1+1=2 és azt várnák el, hogy 1+1=400 legyen.


Ne haragudj Kérdező, nem ellened beszélek. Ez egy súlyos társadalmi méretű probléma. Lassan minden második nőtől ezt hallom. Szerintem az én párkapcsolatom is ezért mehet tönkre. Már volt ebből több probléma, hogy nem érek rá. Ha egyszer házas leszek, szerintem esélyes, hogy engem is elhagyjanak ugyanezért. És én is elkezdtem tartani a megcsalástól.


Ezért érdekel nagyon a problémád és ezért érint ilyen felkavaróan érzelmileg. Kb tudom, hogy ugyanabba a helyzetbe kerülök majd, mint a férjed.

2014. okt. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:

Hmm nem lehet, hogy rájöttél hogy a srácnak ez az egész veled nem komoly és emiatt vetettél véget az egésznek? :)

Az hogy megtudsz e valtozni majd akkor derül ki amikor megint unatkozol és jön majd egy srác aki rádhajt és bejön majd neked. Ha egy ilyen esetben majd azt mondod hogy a francba szeretem a férjem, nem akarom megcsalni szóval nem kezdek a sráccal semmit, nah majd ekkor kiderül hogy meglehet e változni :) Addig nem derül ki mert addig könnyű hűségesnek lenni amìg nem jön valaki aki tetőtőltalpig bejön neked.

2014. okt. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:
Azt mar ez elején en szögeztem le neki, h ebből részemről semmi komoly sem lehet.
2014. okt. 19. 18:32
 27/31 anonim ***** válasza:

Ne szívass kérdező, te pasi vagy? :)))

A férfiak szoktak félrelépni csak a szexért, a nők meg akkor csalják meg a párjukat ha valaki más iránt kezdenek el táplálni érzéseket :)

2014. okt. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 A kérdező kommentje:
Nem vagyok pasi, amugy meg ez tok hülyeség, amit írtál, m akkor ezzel az erővel a nőknél nem is lenne egy éjszakás kaland, nem igaz? Annyiban van igazad, h az a törődés tenyleg hiányzott itthonról, amit azt hittem, h külsős szexszel lehet majd pótolni...hat nem lehetett.
2014. okt. 19. 19:39
 29/31 anonim ***** válasza:
Hát tudod sok pszichológus mondja hogy a nők hajlamosak az egyéjszakas kalandos pasiba is belezúgni utána, szóval nekünk tuti hogy az érzelmek hiányoznak :)
2014. okt. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 A kérdező kommentje:
Igen, ez mondjuk igaz, es azt en is tudom, h a hevesseg es az izgalom az, ami hiányzik a nőknek...de a belezugas es a pillanatnyi szenvedély nem ugyanaz.
2014. okt. 20. 07:11
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!