Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ferjem bevallotta, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferjem bevallotta, hogy szerelmes es megcsalt, de nem akar valni? Hogy dolgozzam ezt fel?

Figyelt kérdés

6 eve vagyunk hazasok, mindig is szerette a noket, de nem bantott meg, nem szereztem tudomast megcsalasrol...kicsit elszaladt vele a lo mostanaban, kulfoldon elunk es itt ugy erzi barmit megtehet, zenekarban enekel es a zenesztarsakkal karoltve allandoan isznak, buliznak, raadasul ferjem ugy erzem drogokat is hasznal, bar tagadja. Sokat veszekedtunk emiatt, mert van egy 4 eves kislanyunk, de mondta hogy megvaltozik, adjak neki idot. Erre hetfon este azt mondta uljek le, mert mondani fog valamit, nem birja mar tovabb. Na mondom mi az, azt hittem megint valami hulyeseget csinalt. Azt mondta, lefekudt tobbszor egy novel es szerelmes lett, nem tud mit csinalni, ertsem meg, hogy milyen rossz neki. Teljesen kiakadtam, elsirtam magam, azt mondta, nem akar elvalni, majd rendbejonnek a dolgok. En mondtam, hogy ezt nem birom tovabb, akkor valjunk el, mit akar meg tolem. Ezutan a legjobb baratjatol megtudtam, hogy a ferjem mar egy ideje talalkozgatott a lannyal, aki egy 20 eves egyetemista, mindig rola beszel, hogy o almai noje...merhetetlenul osszetortem.

Azota egy baratnomnel vagyunk a gyerekkel, nem birok hazamenni, ranezni, undorodom tole. Nem tudom, miert nem akar valni, ha "szerelmes lett", miert kinoz engem. Mi lenne a legjobb dontes ebben a helyzetben, mit kezdjek vele? Ugy erzem nem fog megvaltozni:(


2014. okt. 29. 16:44
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
100%
Szia Kérdező ! Hogy vagy ? Hogy alakult az életed ?
2015. márc. 8. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!