Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ferjem bevallotta, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferjem bevallotta, hogy szerelmes es megcsalt, de nem akar valni? Hogy dolgozzam ezt fel?

Figyelt kérdés

6 eve vagyunk hazasok, mindig is szerette a noket, de nem bantott meg, nem szereztem tudomast megcsalasrol...kicsit elszaladt vele a lo mostanaban, kulfoldon elunk es itt ugy erzi barmit megtehet, zenekarban enekel es a zenesztarsakkal karoltve allandoan isznak, buliznak, raadasul ferjem ugy erzem drogokat is hasznal, bar tagadja. Sokat veszekedtunk emiatt, mert van egy 4 eves kislanyunk, de mondta hogy megvaltozik, adjak neki idot. Erre hetfon este azt mondta uljek le, mert mondani fog valamit, nem birja mar tovabb. Na mondom mi az, azt hittem megint valami hulyeseget csinalt. Azt mondta, lefekudt tobbszor egy novel es szerelmes lett, nem tud mit csinalni, ertsem meg, hogy milyen rossz neki. Teljesen kiakadtam, elsirtam magam, azt mondta, nem akar elvalni, majd rendbejonnek a dolgok. En mondtam, hogy ezt nem birom tovabb, akkor valjunk el, mit akar meg tolem. Ezutan a legjobb baratjatol megtudtam, hogy a ferjem mar egy ideje talalkozgatott a lannyal, aki egy 20 eves egyetemista, mindig rola beszel, hogy o almai noje...merhetetlenul osszetortem.

Azota egy baratnomnel vagyunk a gyerekkel, nem birok hazamenni, ranezni, undorodom tole. Nem tudom, miert nem akar valni, ha "szerelmes lett", miert kinoz engem. Mi lenne a legjobb dontes ebben a helyzetben, mit kezdjek vele? Ugy erzem nem fog megvaltozni:(


2014. okt. 29. 16:44
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
74%
Ne haragudj, de nagyon buta voltál... Amikor tudod valakiről hogy ilyen, miért tűröd? Az első intő jelek után ott kell hagyni. Az ilyet látja az ember és hidd el, nem változnak. Mind a nők, mind a férfiak között vannak ilyen életképtelen selejtek. Legyen csak szerelmes, aztán majd azt a csitrit is megcsalja szépen amikor ráun (mondom ezt 21 évesen, tehát nem konkrétan a korára akartam ezzel utalni). A csaj is meg fogja érdemelni, mert ebben a gerinctelenségben partner. Te pedig lépj le. Ugye elválsz? Nagyon remélem. Ha vele maradsz, azt vedd úgy, hogy odadobtad magadat széttépni, mint egy cafat húst a vadállatoknak.
2014. okt. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Aki korábban is nőfaló volt, az nem változik meg akkor sem, ha megházasodik. Ezt te is tudhattad volna.


De egyébként nem kérdés. Add be a válást. Vagy tűrni akarod hogy megcsaljon? Mert nem fog leállni.

2014. okt. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

Ez NEM házasság, te csak cselédnek kellesz neki. Főzöl, takarítasz, kimosod a sz***os gatyáit.


Ezt nem értem:

"mindig is szerette a noket, de nem bantott meg, nem szereztem tudomast megcsalasrol"


Hallgatólagosan "megbeszéltétek", hogy nyugodtan csaljon meg, csak ne tudd meg?

2014. okt. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

Egyértelműen válj el, mert csak tönkre fog tenni. És a kislánynak sem mindegy, hogy milyen környezetben nő fel.

És tudom erről még most biztosan nem akarsz hallani, de ha csak négy éves a kislányod, akkor van esély rá, hogy találsz egy normális pasit, aki szívesen neveli a lányodat és közös babát is szeretne.

Ha ennyi mindent eltűrtél neki, akkor nagyon jó szívű vagy és nem veled van baj!

2014. okt. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Ezek után kit érdekel,mit akar?Az a fontos amit te szeretnél.
2014. okt. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 Bence_ ***** válasza:
100%

Egy vérvételre menj el.

Ha össze szeded magad akkor lesz olyan ember aki értéksenek tart. Akinek érték, hogy valaki figyel rá,törődik vele stb...

Eddig tényleg egyszersem szólt belül egy hang, hogy ez a pasi nem neked való?

2014. okt. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
93%
Ha férfi kurv*val hàzasodtàl,akkor ne csodàlkozz azon,hogy megcsalt.Vàlj el,és keress egy normális férfit,így mindenki jobban jár.
2014. okt. 30. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
78%
Ezek után is neked még tényleg az a fontos,hogy Ő mit akar????Átmosta az agyad vagy mi?
2014. okt. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Még egy beteg lelkű hím...aki ilyet csinál annak nincs szíve. Dobd a gec1be én azt mondom...
2014. nov. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
szerintem 1 különélés rádöbbentené hogy mit tesz, és megváltozna. ha nem akkor válás.
2014. nov. 17. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!