Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ez normális hozzáállás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális hozzáállás?

Figyelt kérdés

A férjem tud angolul, én nem.

Van egy 5 soros leírás gyerekdolgokhoz kapcsolódós

an angol nyelven, ami engem érdekel és nem tudom biztosra, hogy jól értem-e a gyatra angoltudásommal.

Azt mondja, hogy neki ilyen értelmetlen dolgokra nincs ideje és nem akar ezzel foglalkozni.


2014. okt. 30. 19:45
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
70%

Kérdező, mi az egyszerűbb? Kiírni ide ezt a kérdést és élvezettel ócsárolni a saját férjed a többi férfigyűlölővel, vagy beírni a google fordítóba azt az 5 sort? Most őszintén...


Szóval szerintem tök jól kiegészítitek egymást, már bocsi...

2014. okt. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

A google fordítón már több órával túl voltam, amikor kiírtam a kérdést. Más fordítókon is. Nem egyértelmű a fordítás és sok pénzről van szó, ezért nem vagyok biztos benne, hogy jól értettem, értelmeztem-e.


Ha a fordítás lett volna a kérdésem lényege, akkor a kérdést nem ebbe a csoportba írom. A kérdés a férjem magatartására vonatkozott, mert én nem reagálnák így egy ilyen szintű kérésére és kíváncsi voltam mások véleményére erről.

2014. okt. 31. 06:28
 13/15 anonim ***** válasza:
52%

Tényleg nem szép tőle, hogy alkalomadtán nem segít, de az esetleg felmerült benned, hogy elkezdesz te is nyelvet tanulni?

Otthon kisgyerek mellett is nagyon jól lehet haladni napi 1-1,5 óra ráfordítással is.


A gyerekjátékok stb. használati útmutatójának szövege meg kb. valami alsó középfok lehet, oda pár hónap, fél év alatt elég jól el lehet jutni.


Nem, kimozdulnod sem muszáj, ha esetleg ez gondot jelentene- vannak online felületek is (pl. 5 percangol.hu- még skype-on is van angol tanár, tele van a net letölthető nyelvkönyvekkel, hanganyagokkal stb.)


Hosszú távon én a kiszolgáltatottságomat csökkenteném és a tudásomat növelném. :)

2014. okt. 31. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
92%
Majd ha megkér, hogy vasald ki az ingét, vagy süss egy tálca sütit a munkahelyére, mondd meg neki, hogy ilyen piszlicsáré dolgokkal nincs időd foglalkozni.
2014. okt. 31. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Eléggé gáz, ha a felesége bármilyen problémájára ilyet mond...

"Nincs ideje"... milyen szr szöveg, ha tud angolul, akkor 1 perc, azt az elfoglalt mindenit!

2014. okt. 31. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!