Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mindennapos veszekedések. Vége?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindennapos veszekedések. Vége?

Figyelt kérdés
Párommal öljük egymást,pedig csak egy éve élünk együtt.Utálom már a mindennapos vitákat,néha úgy érzem csak nyúzzuk egymást.Ő se boldog,én meg pláne nem.Szakítani nem akar,de a problémákat megbeszélni se.Nem illünk össze,alapvető dolgokat is teljesen másképp látunk.Ami szerintem fehér,az neki tuti fekete.Már kivagyok teljesen,aludni sem tudok,hajnal 1 óta fent vagyok.Szeretem,de be kell látnom,nem megy az együtt élés.
2014. nov. 12. 04:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%
Ő most jól alszik?
2014. nov. 12. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem,csak úgy csinál.
2014. nov. 12. 07:08
 3/11 anonim ***** válasza:
53%

Lehet tul gyorsan egymas megismerese nelkul koltoztetek ossze.

Tanulj belole legkozelebb varj mielott osszedobod valakivel a szennyest erdemes Een varni.

2014. nov. 12. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok, és mióta laktok együtt az 1 évből?
2014. nov. 12. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Jaj félreértettem, szóval 1 éve laktok együtt. de mióta vagytok együtt amugy?
2014. nov. 12. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Két éve
2014. nov. 12. 08:34
 7/11 anonim ***** válasza:

Megmondanam neki,hogy vagy megbeszeljuk vag legyen vege...de ennek igy ertelme nincs ..


Amugy akar szakitani vagy nem...nem mind1? Ha Te szakitasz vele es nem keresed stb akkor aztan tok mindw h akar vagy nem...kiveve ha mondjuk neki kellene elkoltozni toled...


Mondjuk az en helyzettemmel lehet meg se kellett volna szolalnom. :(


Ha szereted meg,es ő is téged akkor le kell hogy tudjatok ulni megbeszelni.


Ha gondolod irj privibe :)

2014. nov. 12. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hozd fel a bőröndöt a pincéből, és csomagolj.
2014. nov. 12. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Költözzetek külön egy időre, hogy mindketten gondolkodjatok, van -e annyira fontos a másik, hogy picit változtassatok a dolgokhoz való hozzáállásotokon.


Mi 9 hónap után költöztünk össze, két erős energetika találkozása, ráadásul mindketten független típusúak vagyunk, hosszú ideig egyedül éltünk. Rá fél évre mindennaposak voltak a viták.

Elment úgy, hogy vége. Mondta ezt egy olyan férfi, aki szerint valami vagy fehér, vagy fekete. Én azt hittem pont emiatt, hogy fekete, azaz végleg vége. Két hét múlva kibékültünk..., azóta is együtt vagyunk, már 3 éve. És minden OK.

2014. nov. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Leírásod alapján szerintem lejárt a kapcsolatotok ideje. Kellett hogy találkozzatok, hogy két évet együtt legyetek, de ennyi. Az utatok most kettéágazik, jól mutatja ezt az is, hogy alapvető dolgokról is totál másként vélekedtek. Akármennyire is fájó a búcsúzás, de szerintem engedjétek el egymást, mert mindketten boldogabbak lesztek. Ha ő nem meri megtenni az első lépést, tedd meg te.
2014. nov. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!