Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Házasként szerelmes lettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasként szerelmes lettem másba azt hiszem. Ez tényleg el fog múlni 2-4 hónapon belül? Ezt a tapasztalatot olvastam.

Figyelt kérdés

Fogalmam sincs, hogyan történhetett, de szeretném, ha elmúlna örökre!!

Páromat, gyerekeket szeretem, úgy hogy nincs helye egy új szerelemnek


Azt olvastam itt, hogy ez magától elmúlik majd 2-3 hónapon belül. Nos, én 2,5 hónapnál tartok. Mikor múlik már el????



2014. nov. 19. 11:06
1 2 3 4
 11/35 A kérdező kommentje:

persze ,csak elméletileg

utolsó: kitartás, de hidd el, ha jön majd egy hús-vér pacák, akkor el fogod felejteni. Tapasztalat (reménytelen szerelmes típus vagyok én is)

:)

2014. nov. 19. 11:48
 12/35 anonim ***** válasza:

Két választásod van:

a.) megbeszéled a férjeddel mi történt, hogyan javíthatnátok a dolgokon és nem keresed többé a másik pasast

b.) kúrsz a másik pasassal de a férjed felejted el


Dönts,de senkivel ne szúrj ki szándékosan! Se magaddal ,se a férfiakkal,se a gyerekeiddel. Én átéltem milyen volt,amikor anyámat más pasi dugta és inkább váltak volna el. Sokkal jobb két nyugodt szülő külön,mint egybe ha veszekednek!

2014. nov. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 A kérdező kommentje:
egyiket sem fogadom meg :) várok és felejtek, ennyi. A férjemet meg befogom programokra, muszáj lesz túl lenni.
2014. nov. 19. 11:59
 14/35 anonim ***** válasza:

Nekem egy évig tartott. Munkatársak voltunk naponta találkoztunk, nem tudtam elkerülni. Viszonzott volta dolog, de ő sem lépett, mert tudta, hogy férjem van, ráadásul ismerte is. Egy idő után már kezdtem megbolondulni, mert nem akartam felborítani a házasságom, a családot egy fellángolás miatt, inkább a férjemmel próbáltam rendbe hozni a dolgokat(voltak is problémáink), de nem bírtam kiverni a fejemből, és minden nap pokol volt mellette dolgozni.

Nem tudom, mennyi idő után múlt volna el, vagy elmúlt volna-e egyáltalán, ha abban a közegben maradunk. De úgy hozta a sors, hogy a férjem 200km-rel arrébb kapott munkát, én is találtam ott, így költöztünk. Ennek fél éve, és már eszembe sem jut, a férjemmel meg lassan kint vagyunk a gödörből. Ebből látszik, hogy nem volt komoly, csak egy erős vonzalom.

2014. nov. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 A kérdező kommentje:
örülök neked utolsó. Remélem nálam is hasonló lesz a szitu. Bárcsak engem helyeznének át... vagy őt...
2014. nov. 19. 12:11
 16/35 anonim ***** válasza:

Én írtam, hogy két hónapja van ez a valami kb. és, hogy a kollégám.


Én amúgy érzem, hogy múlik. Próbálom kerülni. Mi nem dolgozunk konkrétan együtt, ő vezényléses munkarendben én pedig hagyományosban, úgyhogy azért csak heti pár alkalommal futunk össze, nálam a munkahelyi bulik a veszélyesebbek.


Nem tervezi egyikünk sem a munkahely váltást.


Viszont tényleg egyre jobb minden. Ő is tudja, hogy férjem van, látásból ismeri is és azt azért úgy érzem tiszteletben tartja.


Én se rúgnám fel a házasságom egy alkalmi szexért, tudom, hogy nem érné meg. Ráadásul a férjemmel minden jó, nem is értem, hogy, hogy történhetett.


Ami nekem segített, hogy a férjemmel próbálunk minnél több programot szervezni.

2014. nov. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:

Haaaaat a helyzet az, h reszemrol ez egy nagyon eros vonzodas ami mar 10 honapja tart.Ebbol 5 honapig nem taliztunk mert felmondtam, o pedig osszesen masfel eve szerelmes belem es ez egy totalisan konstans dolog meg ugy is, h nem lattuk egymast x ideig:-)))))


Aztan osszejottunk es most jo, buszke nem vagyok ra de legalabb lenyugodtam es a kapcsolatunk szuper es boldog. Merlegeltem anno es arra jutottam, hogyha valakivel ennyi ideje rohangalok a fejemben az nem veletlen, annak oka van es ugyan a heyday-eim mar elmultak, most megis szuper tininek lenni:-)))))


Ettol fuggetlenul ha nalad tenyleg csak fellangolas az elmeletileg 1hettol-6 honapig tarthat. Ha ennel tovabb tart az mar tobb mint fellangolas:-))

2014. nov. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 A kérdező kommentje:

1-6 hónapig? jujj de jó, akkor lassan múlnia kell :))

a férjem az igazi nekem, tehát ez tényleg csak fellángolás, testi vonzalom lehet


vajon férfiaknál is történik ilyen?

2014. nov. 19. 12:47
 19/35 anonim ***** válasza:

Ez a kérdés pont nekem való. Ugyanebben a szituban.. :(

Én válófélben, Neki egy nem túl jó kapcsolata van. (1 éves, 3 hónapja laknak együtt)

Mi munkatársak voltunk, közöttünk volt csók is. Bizalmatlanok vagyunk,de valahogy az első perctől kezdve bízunk a másikban. 1,5 hónapja van ez, és nem hogy enyhülne...erősödik :( Kölcsönös. Ő is egyre többet gondol rám, a barátnőjével, már az ágyban is romlott a helyzet,mert nem tud rá koncentrálni mindig eszébe jutok. Hol eltol magától, hol ragaszkodik.

Ti mit gondoltok? Akit érdekel részletesen leírom.


25/N

2014. nov. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:

17-es vagyok es igen ferfiakkal is tortenik ilyen csak ott annhyibol mas hogyha csak testi vonzalomrol van szo akkor addig tart naluk a dolog amig latjatok egymast rendszeresen, viszont ha kikerultok egymas latokorebol akkor elmulik nala.


Ha viszont ennel tobbrol van szo, akkor a pasi fellangol/szerelmes lesz es naluk ez honapokig ill.evekig is eltarthat;-)

2014. nov. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!