Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A vőlegényem szerelmes az exébe?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A vőlegényem szerelmes az exébe?

Figyelt kérdés

A vőlegényem exe fél éve összejött a legjobb barátjával, most lesz az esküvőjük pénteken. A párom már totál rá van kattanva a dologra, hetek óta ajándékokat nézeget. Mondta, hogy olyan boldog, hogy a legjobb barátja mellett most már végleg lesz valaki, mert a srác konkrétan depressziós volt, hogy az előző barátnője szakított vele. A párom meg az exe amúgy sem jöttek ki jól, mondta, hogy látta a csajon meg a barátján, hogy bejönnek egymásnak, de egyik sem mert lépni, nemhogy őt fogják megbántani. (A csaj konkrétan el is mondta a páromnak két éve, hogy ne haragudjon, de szerelmes a legjobb barátjába, és szakítani szeretne. Fél évre rá szét is mentek)

A párom totál rá van kattanva a témára, már vett egy halom ajándékot (személyre szólóakat is csináltatott, meg háztartási gépet is vett), és mindegyikről kikérte a véleményem, hogy ugye ez jó lesz. Nekem már kicsit ment az agyamra, mert nekünk csak egy év múlva lehet esküvőnk leghamarabb, és picit irigykedek a másik csajra.

Egy barátnőm viszont felvetette, hogy a párom tuti szerelmes az exébe, nem a gyerekkori legjobb barátját szeretné boldognak látni.

Amiket az exéről meg a kapcsolatukról mesélt, kétlem, hogy visszavágyna hozzá. Meg akkor szerintem nem is akarna elmenni az esküvőre, nemhogy várná.



Tényleg az exébe szerelmes, és én csak pótlék vagyok?


2014. okt. 7. 14:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

A barátnőd hülye.

Mennyire logikus az, hogy ha a vőlegényed szerelmes lenne az exébe, akkor...


1. a TE vőlegényed lenne és nem az övé

2. boldogan venne ajándékokat a párnak, és nem szomorkodna.

2014. okt. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Olvasd el újra a kérdésed és rá fogsz jönni magadtól is az ilyen idióta barátnőkre meg ne hallgass.
2014. okt. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha szerelmes lenne az exébe nem lenne boldog,pláne nem ajándékokat venne nekik.
2014. okt. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az előttem szólókkal. Biztos hogy nem szerelmes belé, ha az lenne, biztos fájna neki látni ahogy hozzámegy máshoz. Ő már olyan szinten túl van rajta,hogy örülni is tud annak hogy hozzámegy a legjobb barátjához!

Nem lehet hogy a barátnőd meg rád féltékeny? Mert kicsit ez olyan összeugrasztós megjegyzés volt és lehet vmi más munkál nála a háttérben. Mert erre a szitura ép ember nem igen mondaná hogy még mindig az ex-ébe szerelmes.

2014. okt. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem szerelmes belé, de lehet hogy a férfiúi hiúságának kell az a szerep hogy " ő ugyan nincs is megbántva, és nagyon örül hogy az a két ember boldog, és ennek tárgyi bizonyítékot szeretne állítani"

Lehet ezért keresi azt a bizonyos kacatot, ami méltóan bizonyítaná hogy ő örül a jelenlegi helyzetnek.

Szerintem nem szerelmes belé, de elvárja hogy senki se nézze őt vesztesnek.

2014. okt. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Ő szakított a lánnyal, még csak nem is őt dobták, szóval semmiképp sem lenne "vesztes".
2014. okt. 7. 14:32
 7/15 anonim ***** válasza:
Na ugye...
2014. okt. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Viszont csak fel ev utan sakitott a lannyal, miutan a lany megmondta neki, hogy szerelmes a legjobb haverjaba?

A volegenyed nagyon marasztalni akarta a lanyt akkor.

Baratnod nem baratno, hanem egy irigy kigyo.

2014. okt. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
A srácnak akkor még volt egy másik kapcsolata, kb ugyanakkor mentek szét, mint a csaj és a vőlegényem. Ezért maradtak.
2014. okt. 7. 14:44
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem szerelmes, hanem örül nekik. Ha szerelmes lenne, akkor szomorú lenne és féltékeny. És akármennyire is próbálná takargatni, látszódna rajta az őrlődés. Aki meg őrlődik, az nem a tökéletes ajándékot keresi, hanem azt, hogyan lehetne elkerülni még az ő házasságuk gondolatát is, hogy minél kevesebbszer legyen téma, elintézné valami hót egyszerű ajándékkal, nem pörögne rajta... Szerintem.
2014. okt. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!