Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogy szokjam a gondolatot,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szokjam a gondolatot, hogy nem együtt válunk szülővé?

Figyelt kérdés

A férjem már volt egyszer nős, de a házassága dugába dőlt. (nem megcsalás miatt, én jóval a válás után jöttem képbe)

Abból a házasságából van egy kislánya, és most mi is kezdünk családot tervezni. Szeretem az ő gyerekét, ő is engem, de zavar a gondolat, hogy neki nem én leszek az első, akit terhesen lát, akit elkísér UH-ra stb. A picinek az első léptei sem lesznek újak... Én még fiatal vagyok, és majd kezdő anyuka leszek, és úgy érzem neki ezek már lefutott körök. Szóba hoztam, megnyugtatott, hogy ez butaság, hiszen a mi házasságunk alapvetően különbözik az elsőtől, de mégis ott motoszkálnak bennem ezek a gondolatok. Érzett már valaki hasonlóan? Pár biztató szó jól jönne.


2014. nov. 25. 18:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%
Majd meg lesz az a gyerek,és nem lesz időd ilyen hülyeségeken agyalni
2014. nov. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
77%
Lehet nem Te leszel neki az első, de az IGAZI igen! És ettől lesz ez a gyermekválallás sokkal varázslatosabb és csodálatosabb! :) Sok boldogságot !!
2014. nov. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
94%
Ez butaság. Ilyen alapon mindenki csak az első gyerekének örülne, pedig ez nyilvánvalóan nem így van.
2014. nov. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
47%

Nem butaság, jól érzed a dolgokat. Az első gyerek mindig különleges helyet foglal el minden férfinél.


Az első.

2014. nov. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Még ha nem a vérszerinti, akkor is:D
2014. nov. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha meglesz a baba, majd nevetsz a mostani kétségeiden. Egy férfinek minél inkább vonzódik a gyereke anyjához annál kedvesebb a várandósság izgalma. Amikor pedig megszületik a kisbaba teljesen más lesz mint az első kislánya. Még két tesó is teljesen különbözik. Sokszor lesz olyan hogy hasonlítja hogy ennyi és annyi idősen mi érdekelte a kislányát, de a kistesó egy teljesen más emberke lesz. Nem hittem hogy valóban létezik az a bizonyos anyai ösztön, de hidd el léttezik. Szülés után meglátod hogy a kezdeti bizonytalanságok után sokkal jobban fogod tudni mire van és mi módon szüksége a gyerekednek mint más gyakorlott szülő vagy esetleg a védőnő.
2014. nov. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ne agyalj ezen. A férfiak alapból máshogy állnak a terhességhez és a gyerekhez.

A nyavajgó nőket viszont nem szeretik.

Ha meg akarod tartani a férjed, akkor inkább nyugodt otthont biztosíts neki, és ne viselkedj hisztis pitsaként.

2014. nov. 26. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, nálunk ugyanez a helyzet, és eleinte én is aggódtam, hogy a férjemnek a második gyerek már nem lesz annyira "érdekes".

De egyáltalán nincs így, a férjem nagyon várja a pici születését, elkísér az összes vizsgálatra, sőt bekereteztette és kitette a falra az ultrahangos fotókat.:)

Amire viszont figyeljetek oda nagyon az az, hogy a nagy ne érezze hanyagolva magát a pici miatt. Ha ez működik, akkor hidd el, semmi gond sem lesz. :)

2014. nov. 26. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Bence_ ***** válasza:
100%

Következő gyermekünknél is ott voltam minden vizsgálaton, szülésnél, fürdetésnél.

Nem a második gyereke lesz hanem még EGY!

Ha szeret akkor érdekli minden rezdülésed. Neked ő az első férfi az életedben, első szerelmed?

2014. nov. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a többé kevésbé biztató szavakat!

Azért szerintem egy anyától, a 2. gyerek más. Mert abban az esetben, együtt váltak szülővé, nekem meg épp az a bajom, hogy míg én anya leszek, ő már most is apa.

Utolsó: Igen, mindenben ő az első. :)

2014. nov. 26. 17:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!