Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » 2 éve vagyok a párommal eddig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 éve vagyok a párommal eddig minden nap együtt voltunk. Most 2 hete egy baratjával elment dolgozni. Ma haza jött és egy telefonszámot talaláltam a pulcsijában. Valyon megcsal? Vagy igazat mond?

Figyelt kérdés
Külföldi telefonszámot. A barátjának akinél dolgozik van egy kinti baratnője és a párom azt mondta, hogy a barátja papirja nem az övé. Minden nap festékes ruhában megy el és abban jön haza. Ez a telefonszám eléggé elgondolkodtatott.Félek, hogy megcsal egyépként én egy elég féltékeny tipus vagyok sajnos megcsal a párom vagy csak ez egy hülye női logikázás?
2014. nov. 19. 23:22
1 2 3 4 5 6 7
 1/63 anonim ***** válasza:
93%
Vajon hazajönne egyébként?
2014. nov. 19. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/63 anonim ***** válasza:
91%

?

hogy csalna meg egy külföldi számon hívható akárkivel is?


valszeg inkább állásajánlata lenne külföldre és inkább nem is mondja..

2014. nov. 19. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/63 A kérdező kommentje:
Ne haragudj de ezt igy nem értem
2014. nov. 19. 23:27
 4/63 A kérdező kommentje:
A barátjának magyar barátnője van és kinn dolgozik külföldön. Azt mondta az ő telefonszáma már mint a barátyáé csak nála maradt.
2014. nov. 19. 23:28
 5/63 anonim ***** válasza:
100%

mond már el neki hogy mi a gondod! a legrosszabb ami egy kapcsolatban történhet ha nem bízunk a másikban és bármi gondunk bajunk van magunkba folytjuk. Általában ez szokta megemészteni a kapcsolatokat egy idő után.

Én valahogy természetesnek tartom, hogy ha nem tetszik valami szólok, igazat mondok annak akivel együtt szeretnék élni, mert hosszú távon máshogy nem lehet :)

2014. nov. 19. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/63 anonim ***** válasza:
100%
Bízzál már egy kicsit jobban a párodban. Ha 2 év alatt nem csalt meg akkor gondolod, hogy most fogja elkezdeni? Az én párom minden hétfőn elmegy 200 km-re dolgozni (építkezésen dolgozik és amikor egy munka befejeződik másik városba mennek kb fél évente) és csak szombat este jön haza, ha nem bíznék ennyire benne, ha olyan lennék mint te már régen szétmentünk volna. Lehet, hogy igaza van és valóban csak a haverja papírja. Amúgy meg egy külföldi távkapcsolatért feladni egy stabil kapcsolatot? Szerintem ő sem olyan hülye, gondolkozz kicsit.
2014. nov. 19. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/63 anonim ***** válasza:
89%

Kérdező, egy külföldi telefonszám alapján miért gondolod, hogy megcsalna? Én a logikádat se értem az egészben.

Szerinted meló közben kiszalad vhová külföldre egy numerára?

2014. nov. 19. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/63 A kérdező kommentje:
Állásajlát tuti nem mert azt mondaná.amikor oda adtam neki a papirt annyit mondott remélem nem hivtad fel nem égetsz le a barátom előtt hogy a barátnőjét hivogatod...
2014. nov. 19. 23:30
 9/63 anonim ***** válasza:
0%
Hivd fel a szamot,az en pasim igy bukott le.
2014. nov. 19. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/63 anonim ***** válasza:
87%
Szerinted meló közben kiszalad vhová külföldre egy numerára?
2014. nov. 19. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!