Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Házasok! Ti is válni akartok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasok! Ti is válni akartok veszekedések során?

Figyelt kérdés

Mi legtöbbször ha összeveszünk odáig megyünk el, hogy ok, válás, és úgy érzem ezt az adott pillanatban mindketten komolyan is gondoljuk. Majd pár nap mosolyszünet után helyrerázódik a dolog. Évek óta hullámzó a kapcsolatunk.


Másnál is odáig fajulnak a dolgok veszekedéskor, hogy válni akar? Kezdem azt érezni, hogy ez nem normális. Ma is ezerszer megbantottuk egymást de egyrészt nekem meg fog jönni és dúlnak a hormonok, a "kedves" férjem meg ahelyett, hogy ezt tolerálná rátett még 6 lapáttal. Estére persze már ment a január 1-től már külön élünk műsor...



2014. dec. 1. 02:36
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Szerintem ez nem olyan nagy katasztrófa. Vita hevében nálunk is repkednek a "ha nem tetszik el lehet válni" és hasonló mondatok, amit egy percig sem gondolunk komolyan. Ettől még nem vagytok rossz emberek és nem rossz a házasságotok, csak ilyen mentalitásuak vagytok, hirtelen haragúak. Szerintem ne aggódj :)
2014. dec. 1. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Mondani nem szoktam de van hogy gondolok rá, de akkor nem ok nélkül.
2014. dec. 1. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Mi nem szoktunk ezzel fenyegetozni, 8eve vagyunk egyutt. Vitatkozni szoktunk, aztan aki hulye volt bocsanatot ker. Valodi veszekedes inkabb az elso idoszakban volt, par eve mar nincs.
2014. dec. 1. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Vehemencia kérdése! Mi nagyon lendületes pár vagyunk és sokszor öszekülömbözik a véleményünk! Hol nekem van igazam hol meg a nejemnek....évente kétszer háromszor el akarunk válni,,,, így megy ez már 29 éve!
2014. dec. 1. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Ugyanez van nálunk is, mert dühös az ember olyankor, nem tudnánk meg lenni egymás nélkül.A sok feszültség,stressz okozza a vitákat és az ember azon vezeti le,aki közelebb van hozzá.
2014. dec. 1. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Én amikor idegbeteg vagyok éppen, akkor annyi hülyeséget mondok, hogy fel sem tudnám sorolni...

Többek között ezt is, igen. De kb. fél perc múlva el is felejtem az egészet. Nem vagyok rá büszke, de szerintem ez a kisebbik rossz, mert ott és akkor kijön, kész, ennyi volt.


Az a gázabb szerintem, ha valaki hetekig, hónapokig vagy évekig csendben érlelgeti magában a válást, mert az azt jelenti, hogy állandó jelleggel rosszul érzi magát a kapcsolatban, és nem csak egy pillanatnyi elmezavar az egész.

2014. dec. 1. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Nem szoktunk veszekedni, válással meg csak viccből fenyegetőzünk, pl ha nem mosogatsz el, elválok tőled! (Tudom, sokaknak ez nem vicces, de nekünk sajátos humorunk van, sok olyasmivel viccelünk, amivel mások nem szoktak :P)
2014. dec. 1. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Így konkrétan nem mondunk ilyet, hogy akkor elválunk. Viszont azt megemlítjük, hogy az aktuális problémát meg kell oldani, mert ha nem sikerül, akkor ennek súlyosabb következményei is lehetnek. És ezt értelemszerűen mindketten tudjuk, hogy a másik mire céloz ezzel. De nem szoktunk sokat veszekedni és igyekszünk 1-2 napon belül megbeszélni a problémákat.
2014. dec. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
74%
Nem. Mi úgy gondoljuk, ha probléma van, értelmesebb megbeszélni, mint veszekedni rajta. Ha össze is kapnánk valamin, akkor sem a válás lenne az ami eszünkbe jut, hanem a kibékülés.
2014. dec. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, másnapra helyreállt a rend. Ideje lenne nekünk is visszafogni magunkat, mert ez a "most akkor elválunk" nagyon romboló tud lenni és valójában egyikünk sem akarja, csak a pillanat hevében érezzük azt, inkább külön, mint együtt... Egyébként 9 éve vagyunk együtt, 6,5 év házasság, egy gyerek... Mi is az elmúlt pár évben kezdtünk el veszekedni, elotte szinte soha.
2014. dec. 2. 07:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!