Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerethetem meg a ferjem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerethetem meg a ferjem? Lehet rossz dontest hoztam. Van egy 5eves gyermekunk is.

Figyelt kérdés

Nem mukodott a hazassagunk es en beleszerettem egy masik ferfiba, mar lassan 6honapja, nagyon megertjuk egymast, ugy erzem nagyon szeretem o is engem.

A ferjem megtudta, atbeszeltuk ad meg egy eselyt. Hosszu vivodas utan szakitottam a szeretommel, pedig nagyon hianyzik. A ferjemet bizonyos szinten szeretem, mint a gyermekem apjat, meg alapba nem rossz ember. A dontesemet foleg a gyermekem miatt hoztam. Nem tudom milyen eletunk lesz, hogy telnek majd a napjaink. Szeretni fogom valaha ujra a ferjemet?



2014. dec. 2. 19:10
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Az én anyukám is azért maradt apámmal, mert azt hitte hogy akkor a gyerekeinek (3 gyerek) jobb lesz az élete, így egész családban tudnak felnőni, nyugodtabb anyagi körülmények között.

Az a kérdés, hogy a gyermekednek milyen kapcsolata van az apjával. Ha semmilyen, akkor felesleges a férjeddel maradni.

az én apám annyit kérdezett tőlem 22 év alatt hogy hogy vagy? én meg válaszoltam hogy jól. Ezen kívül semmit nem tudott rólam. Kisgyerek korba is észre lehet venni hogy mennyit foglalkozik a gyerekkel, ha semmi időtt nem tölt vele, ne aggódj, ez után se fog. Ha a gyereknek se fog hiányozni, meg neked se, nem lesz baj. De ezt te látod, neked kell eldöntened.

2014. dec. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

A ferjem jo apa, meg a fiam is nagyon kotodik hozza ezert is dontottem a ferjem mellett.

De sajnos egy munkahejen dolgozunk ay uj ferfival, mindennep talalkozunk, megkeres, nincs erom elkuldeni es bevallom nagyon jol esik es hianyzik ha nem latom, nem beszelek vele.

2014. dec. 5. 08:45
 13/16 anonim ***** válasza:

Addig nem tudod rendbe hozni a házasságod míg a másikról ábrándozol...

Próbálj meg túl látni a rózsaszín ködön. Az a másik sem tökéletes, mégha most izgalmas is. A férjed pedig jó apa és még biztosan van egy pár jó tulajdonsága.

2014. dec. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
54%
Menthetetlen vagy ha még egy munkahelyen is dolgoztok. Én elmennék onnan keresnék másik munkahelyet.
2014. dec. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
40%
Lefordítom a kérdést nőiről magyarra: az új párommal jobb a szex, mint a régivel. Minden más lényegtelen. Mit tegyek?
2014. dec. 11. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Szerintem ha más kapcsolatot kezdtél akkor már nem szeretted a férjedet. Még ha egy félrelépés lett volna akkor azt mondanám csak kíváncsi voltál a szexre. Mivel most is bizonytalan vagy arra gondolok, hogy sajnálod a szerelmeddel a szakítást.

Szerintem nem fogod már szeretni a férjedet. Magadnak is kellemetlenséget szereztél és a férjednek is. Ha elváltatok volna akkor a férjednek is lehetősége lett volna olyan párt keresni aki valóban szereti.

2014. dec. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!