Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Feleségem mellett beleszerette...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségem mellett beleszerettem másba. Megcsalom egy ideje. Létezik, hogy nem vesz észre semmit?

Figyelt kérdés
Hosszú évek óta vagyunk házasok. Feleségek, ilyen könnyű titeket megcsalni?
2014. dec. 2. 20:52
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
84%

Valószínűleg csak nem akarja észrevenni, vagy tudja de nem szól mert talán a pénz nagy úr!

De ha beleszerettél valakibe akkor miért nem válsz el? Erre őszintén kíváncsi vagyok, legyszíves ezt magyarázd már el.

2014. dec. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
26%
7 Én is zöldet nyomtam rád:D
2014. dec. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 A kérdező kommentje:

Mert félek, hogy ez a szerelem sem tart majd örökké, félek nem leszek boldogabb majd. Bár tényleg szerelmes vagyok nagyon.

De szeretem a feleségem is mint embert, sok minden összeköt és botrányt sem akarok.

2014. dec. 2. 21:16
 14/39 anonim ***** válasza:
92%
És szerinted az rendben van, hogy szinte leköpöd a feleséged, nyíltan a szemébe hazudsz és megfosztod attól, hogy egy korrekt, normális párt találjon magának, akivel boldog lehet az életében? Az egyetlen életében?
2014. dec. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
23%
13 Te kamugép, hányszor kell még egy faszinak kivágnia téged? hogy megértsd, hogy még ha a felesége el is menne tőle, te akkor sem kellenél neki a büdös életbe?:D
2014. dec. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:

ma 21:11-es vagyok

És a szeretőd mit szól ehhez,hogy bár szereted még sem válsz? Vagy ő sem független?

2014. dec. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
7%
Okos nő észreveszi, de nem szól, mert tudja, hogy nem tart sokáig. A testiség meg a testi vágy nem azonos a szerelemmel. Ha szeret a feleséged, engedi azt is, hogy mást is szeress, ha az neked jó.
2014. dec. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 A kérdező kommentje:

Értem én hogy nincs rendben. De nem merek lépni.

Nem tudom, hogy tényleg nem vesz észre semmit, vagy csak úgy tesz. Azért érdeketek volna a vélemények nőktől, hogy tényleg nem lehet észrevenni?

2014. dec. 2. 21:20
 19/39 A kérdező kommentje:
45%-os jól érzed magad? vagy elgurult a gyógyszered, mert nem tudom már követni mi a fenéről beszélsz. Összefüggéstelen és értelmetlen.
2014. dec. 2. 21:22
 20/39 A kérdező kommentje:

16-os

De ő független, egyelóre türelmes. Még...

2014. dec. 2. 21:24
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!