Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Feleségem mellett beleszerette...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségem mellett beleszerettem másba. Megcsalom egy ideje. Létezik, hogy nem vesz észre semmit?

Figyelt kérdés
Hosszú évek óta vagyunk házasok. Feleségek, ilyen könnyű titeket megcsalni?
2014. dec. 2. 20:52
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:

16-os vagyok.

Bocsánat a sok kérdésért de szeretném megérteni miért választod inkább azt,hogy élsz egy olyan emberrel akit már csak mint ember szeretsz ahelyett,hogy olyannal élnél akit szerelemmel szeretsz.

Most ezért biztos megkapom a magamét,de én is sokáig voltam szerető,hát ezért érdekel annyira a Te álláspontod.

2014. dec. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
5%
19 Mikor veszed már észre, hogy simán lehet tudni, hogy nő vagy? az írásod alapján:DD
2014. dec. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 A kérdező kommentje:
Talán mert félek újrakezdenii az életem. A gyerekek már nem kicsik, de még otthon élnek, tanulnak. És mint mondtam, szeretem mint embert, nem akarok neki fájdalmat okozni, sok-sok év van mögöttünk. De jó megint szeretni és érezni hogy szeretnek. Ha kiderülne cirkusz lenne, amit megint nem akarok.
2014. dec. 2. 21:36
 24/39 A kérdező kommentje:
46%-os sajnálom hogy unatkozol
2014. dec. 2. 21:37
 25/39 anonim ***** válasza:
3%
24 Én nem unatkozom, mert jót vidulok rajtad, és mint látható nem csak nekem szúrt szemet a dolog, más ember is észre vette már rajtam kivül. Te unatkozol, nem is kicsit:D szar ügy:D
2014. dec. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
31%
Mi van ma férgek napja? Vagy kamunap?
2014. dec. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 A kérdező kommentje:

Hát akkor további jó szórakozást 46%-os. Gondolom nem véletlen vagy annyi.

Aki értelmesen válaszolt, annak köszönöm.

2014. dec. 2. 21:43
 28/39 anonim ***** válasza:
89%

Őt meg megfosztod attól, hogy szerelmes legyen, hát gratulálhatsz magadnak, undorító vagy.

Neked jár minden, neki meg semmi, mert gyáva féreg vagy?

2014. dec. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
15%
27 Andizsuzsi, vagy hívhatlak Marcsikának?:D tudod hiába nyomja fel valaki magának a százalékot a gyík-on ha a való életbe az a bizonyos cukorka világit a szájába:D és hiába nyomja le másnak a százalékát, ha az adott ember értelmes:D
2014. dec. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
35%

Megint 16-os vagyok

Értem,hogy nem akarsz botrányt,de a saját helyzetemből kiindulva azt tudom mondani,hogy picit gondolj bele abba is mit érez a szeretőd,amikor Te egy-egy találka után haza mész,és Téged vár valaki otthon ezzel szemben ő egyedül van. Tapasztalatból mondom,hogy ez szörnyű érzés.

2014. dec. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!