Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Édesanyák, mit tennétek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Édesanyák, mit tennétek a helyemben? Nem akarok még a férjemmel is veszekedni ebben az amúgy is nehéz helyzetben.

Figyelt kérdés

Ikerterhességem volt, február 9-re voltam kiírva. December 1-én megindult a szülés, pontosan 2 hónappal és 9 nappal korábban, mint ahogy tervezve volt. Szerencsére mindkét baba él, bár nagyon picik, kevesebb mint 2 kilósak, besárgultak, és a tüdejük még nem fejlődött ki rendesen, bár tudnak önállóan lélegezni, de azért még segítenek nekik géppel. Inkubátorban vannak, de nincsenek életveszélyben. A kórházban azt mondták még legalább 1 hónapig bent fogják tartani őket, fejlődésüktől függően január eleje vagy közepe fele jöhetnek haza. Én már 9 napja bent vagyok a kórházban velük, és a kórház felajánlotta hogy bent maradhatok végig amíg a babákat is ki nem engedik, mert viszonylag messze lakunk, 40 km-re a kórháztól.


Én viszont nem szeretnék bent maradni, haza szeretnék menni. Ennek oka, hogy van otthon egy 2 évesem, akinek szüksége van rám. És itt jön a képbe a férjem, aki szerint viszont kötelességem a gyerekeim mellett lenni a nap 24 órájában, ő el tudja látni a fiunkat 1 hónapig, nem lesz neki semmi baja nélkülem és majd minden nap bejönnek. Nos én ezzel akkor sem értek egyet, mert a fiunk bölcsis, reggel összekészítem, elviszem a bölcsibe, aztán jönnék a kicsikhez, itt lennék velük egész nap a kórházban, de délután 4-5 óra fele szeretnék hazamenni, és a másik gyerekemről is gondoskodni. Az nem megoldás, hogy minden nap bejönnek, a férjem 5ig dolgozik, mire elhozza a gyereket, beérnek ide, már indulhatnak is haza, mert 8kor vacsi, fürdés, alvás. Alig látnám a családom, itt meg jelenleg úgysem tehetek semmit. Egész nap itt lennék, de estére haza akarok menni! Karácsonyt is velük szeretném otthon tölteni, mert a 2 éves fiamnak igenis fontos. Most ott tartunk, hogy a férjem elhordott minden gonosz rossz szemét anyának, amiért nem akarok a gyerekeim mellett lenni a nap 24 órájában, és most már kezdem azt hinni hogy igaza van és az én felfogásom fura, hogy haza akarok "költözni". Mi mit gondoltok, mit tennétek? Ebben a nehéz időszakban szükségem van a férjemre és nem arra hogy még egymással is veszekedjünk :( Kérlek adjatok tanácsot, mit tennétek vagy tettetek ilyen helyzetben.


2014. dec. 9. 16:20
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
#30 Félidő után bent tartják őket? Az nagyon sok idő. Nálunk csak a 36. héten fektetik be az ikreseket. A hármas ikreseket a 28. hét környékén.
2014. dec. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim válasza:
28%
Nekem is 2 éves volt a lányom mikor született a fiam (koraszülött) a férjem és anyukám gondoskodott róla én a fiam mellet maradtam mert szoptattam is a férjem mindennap bejött a lányommal .Telefonon olvastam mesét neki minden este . Nekünk így volt jó de a te döntésed ☺
2017. okt. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!