Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti elmennétek karácsonyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elmennétek karácsonyi céges bulira, ha nem vihetnétek a férjeteket/feleségeteket?

Figyelt kérdés
Új vagy a munkahelyen, nem sok mindenkit ismersz, de nem is egy olyan meló, amihez kell bármilyen csapatmunka. Ti elmennétek?
2014. dec. 10. 10:24
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Ez attól is függ, hogy mikor van az a buli.

Én csak azért nem járok a saját céges bulijainkra, mert munkaidő lejárta után kezdődnek, tehát leghamarább 11-kor, ha maradnék nem tudnék hogyan hazajutni.


De ha nálatok a buli teszemazt délután 5kor kezdődik, akkor simán mennék a helyedben.

2014. dec. 10. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk sem jönnek a férjek/feleségek és a páromeknal sem, de eszembe se jutna emiatt nem élményt és neki sem.
2014. dec. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Persze.
2014. dec. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Karácsonyi bulira nem szokás férjet-feleséget vinni. :)

Persze, hogy elmennék, főleg ha új vagyok, jó alkalom ismerkedni a kollégákkal. Azért a közvetlen kollégákat csak ismered, velük tudsz lenni nem? Szerintem irtó hülyén venné ki magát, hogy újként kihúzod magad alóla.

2014. dec. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
A férjem pénteken volt, természetesen nélkülem. Céges karácsonyi bulira még sosem hallottam, hogy vitték volna az emberek a párjukat.
2014. dec. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavarna, ha a párom menne a sajátjára, csak náluk nincs.. Én nem mennék, mert nem érezném magam jól, ha nem ismerek senkit. Nem vagyok könnyen barátkozós típus. Ha már vannak ismerőseim, akkor mennék.
2014. dec. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Termeszetesen igen. Bennem fel se merul, hogy ceges bulira vigyem a pereputttot, kiveve ha kis cegnel eleve szolnak, hogy lehet vinni.
2014. dec. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Az én férjem is ma ment céges évértékelésre. Nem szoktam vele menni, mert ez csak a dolgozóknak van.
2014. dec. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Ha teljesen új lennék, akkor nem. Ha pl fél éve ott vagyok, és valakivel jóban lettem azóta akkor talán. Nem barátkozom könnyen, és elég bizalmatlan is vagyok az emberekkel. No meg egy munkahelyre dolgozni járok, nem jópofizni vad idegenekkel és nem pletykálkodni, barátnőzni. Szóval szerintem nem feltétlen kell haverkodni mindenáron, csak ha úgy alakul.
2014. dec. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Sajnos senkivel sincs jóban a férjem, nem is olyan munkahely, ahol nagyon lehetne ismerkedni, mindenki más órában jön-megy, mindenkinek máskor van szünete, mindenki kis dobozkában ül fülhallgatóval a fejen, szóval semmi interakció. Egy pasit ismert meg jobban, együtt voltak állásinterjón meg tréningen, de őt sajnos már kirakták, nem felelt meg. Másokat csak látásból ismer, köszönővisozny csak. Én próbálom rávenni, hogy menjen el, de nem akar. Pedig szerintem jót tenne neki, nem nagyon szokott elmenni itthonról. Azt mondja, hogy nélkülem nem akar menni. Nem kényszeríthetem, pedig örülnék, ha menne, hátha összebarátkozna valakivel.
2014. dec. 11. 19:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!