Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Munkanélküliség, pénztelenség,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Munkanélküliség, pénztelenség, depresszió, karácsony?

Figyelt kérdés

A páromról van szó, december eleje óta nincs munkája, ráadásul nem kapta meg a fizetését. Sajnos az utolsó pillanatra hagytuk a karácsonyi készülődést, így aztán most, hogy nincs pénzünk, eléggé befürödtünk. Ő nem talált még új helyet, nem is nagyon hiszem, hogy az ünnepek alatt találna. Egyre elviselhetetlenebb, ingerlékeny, itthon gubbaszt, mindenen megsértődik. Ma elment a zenekarával próbára, azon is megsértődött, hogy azt mondtam, próbáljon spórolni, mert 25 ezer forintunk van 10-éig, és ebből ha már ajándékot nem is veszünk, legalább le kellene tudni utazni a szüleimhez. Onnan kb. 15 ezer megfordulni kettőnknek, 25-én mentünk volna, hogy a szentestét kettesben töltsük. De így már nincs sok kedvem, ajándékozni se fogunk, kérte hogy most ne, mert nem tud nekem ajándékot venni. Fát se tudunk állítani, itt ülünk majd és nézzük egymást vagy nem tudom, mi lesz. Az unokatestvéremék hazavinnének ingyen, de 24-én hajnalban, tehát a szentestét a családommal töltenénk. Amikor felvetettem ezt, ő megsértődött. 23án szentestézünk egyébként anyukájánál, és a testvérei 24-én apukájánál lesznek, de én nem akarok odamenni, mert nagyon utálom az egyik testvérét, 23-án jó képet vágok hozzá, de az épp elég lesz. Apukájához meg szerintem mehetnénk később is, eredetileg is úgy volt, de ő most már nem hajlandó vele beszélni.


Mit csináljak? Ennyire pocsék még sose volt a karácsonyom :( Azt érzem, hogy mindez a pénz miatt van, nem lenne gond, ha lenne munkája, vettünk volna ajándékokat, nekem lett volna időm (most heti ötvenegypár órát dolgozom, de a jövedelmünk így is több mint a felével csökkent, mert ő volt a főkereső), tudtunk volna nyugodtan utazgatni, és ő se lenne ilyen ingerlékeny. Nem tartom magam anyagiasnak, de valahogy minden a pénz miatt történt most és már nagyon elegem van belőle :(


2014. dec. 19. 20:12
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
80%
Ha a párodnak ilyen helyzetben - aminek ráadásul ő az oka,most mindegy milyen okból - fontosabb a büszkesége, meg a saját fixa ideája, meg rajtad veri el a frusztráltságát, akkor fognám magam és elmennék nélküle, ha ő ennyire nem képes racionálisan gondolkodni.
2014. dec. 20. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
79%
Megértelek, persze, hogy szeretnél a családoddal is karácsonyozni. Ha a férjem nem tenne meg ennyit, én biztos nem mennék 23-an az ő családjához jópofizni... Sajnálom őt, hogy nincs munkája, de csak pár hete nincs, januárban jó esélye hogy találni fog. Ha leutaztok legalább lehet szép a karácsonyotok.
2014. dec. 20. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon rossz ötlet a folyószámlahitel. egy nagyon kedves barátunk tönkrement bele, szó szerint semmije nem maradt, mire visszafizette. A másik, hogy nem lehet tudni, mikor kap új munkát párod, nem lehet tudni, mikor tudnátok visszafizetni. Átérzem a helyzeted egyébként, nálunk is volt ilyen időszak. Hála a jó égnek, megoldódott. Tenni nekem nem sikerült semmit sajnos.
2014. dec. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
en nem vennek fel hitelt! Mi van, ha nem tudjatok fizetni? Manapsag barmi lehetseges!
2014. dec. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!