Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért mindig a legnagyobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindig a legnagyobb 'csövesek' házasodnak először és lesz gyerekük?

Figyelt kérdés
akik világ életükben iskolakerülők voltak meg hasonlók
2015. jan. 2. 12:47
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Jó, az a baj, hogy én akárhányszor ide írok gykra, mindig a normalitasbol indulok ki, míg mások egyből primitív példákat írnak. Maradjunk annyiban, hogy fiamnak olyan gondja volt, ami miatt muszáj volt gyógyúszni, tornázni, amire havi 30 ment el, míg az emelt szintű csp 22... Akinek gyerek előtt van normális keresete, és gyereket normálisan akarja nevelni, annak ez anyagilag erős bukó, sőt, ellehetetlenules. Nem is ezért csinálja az ember. És ezt az ingyen étkeztetést sem tudom, honnan veszik, két gyerekig az ovi egy kisebb vagyon havonta. Lehet 3 gyerek fölött már több minden jár, nem tudom.
2015. jan. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
90%
savanyú a szöllő?
2015. jan. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nem mindig.
2015. jan. 3. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!