Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti megbocsátanátok a férjeteknek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti megbocsátanátok a férjeteknek?

Figyelt kérdés
A férjem megcsal ez számomra egyértelmű. Jól keres de mindent magára költ, például tablet meg ujjlenyomatos telefon, hogy ne tudjak beletúrni. Mindig a zsebében van vagy direkt fejjel lefelé rakja le hogy ne lássam. Sejtem ki a nője. Ti ezt hagynátok, vagy elválnátok?
2015. jan. 8. 14:53
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
45%
Ha tényleg megcsal, akkor hagyd el...aki egyszer megcsal, megteszi még egyszer. Ahelyett, hogy megbeszélné veled a problémáját, ami miatt megcsal, inkább félrejár...eléggé aljas dolog tőle.
2015. jan. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
82%
Ez az egegyetlen bizonyítékod, vagy van más is?
2015. jan. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
59%
Ha szikráját sem látnám annak hogy megbánta és téged szeret még, akkor hagynám a fenébe.
2015. jan. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 Janka néni ***** válasza:
66%

Hogy ne tudj beletúrni? Ha tudnál, beletúrnál.

Sejted ki a nője.

A férjeddel kéne talán megbeszélned, hogy miért van neki valakije (ha van egyáltalán) és ez egy kicsapongás, vagy már nem is akar veled élni?

2015. jan. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
14%
Janka ujabb nos pasira maszott ra:D
2015. jan. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
57%

"ujjlenyomatos telefon, hogy ne tudjak beletúrni"


mert joggal feltetelezi rolad, hogy megtenned? akkor az mar baj, en nem maradnek egyutt olyannal aki nem bizik bennem.

2015. jan. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 intrepid ***** válasza:
45%
Ha már dugdosnia kell a telefonját, hogy ne turkáljál bele, akkor jobb is, ha elengeded. Ha eddig nem beszélted meg vele, hogy mi a gond a házasságotokkal, ezután nem sok értelme van eröltetni. Valamit elrontottatok.
2015. jan. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 Janka néni ***** válasza:
44%

#5! nekem még egy pasira sem kellett rámásznom. Viszont a kérdező helyzetelemzéséhez ez nem is kell. Mint látod a telora vonatkozó megnyilvánulását más is úgy értékeli, ahogy én.


Kérdező! Mit hagynán

2015. jan. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 Janka néni ***** válasza:
30%

#5! nekem még egy pasira sem kellett rámásznom. Viszont a kérdező helyzetelemzéséhez ez nem is kell. Mint látod a telora vonatkozó megnyilvánulását más is úgy értékeli, ahogy én.


Kérdező! Mit hagynánk vagy elválnánk? Hogy lefelé fordítja a telefont?

Vagy azt, hogy mindent magára költ?

Szóval arra akarok kilyukadni, hogy ennél te többet tudsz a dologról, csak nem akarsz elváln

2015. jan. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 Janka néni ***** válasza:
24%

#5! nekem még egy pasira sem kellett rámásznom. Viszont a kérdező helyzetelemzéséhez ez nem is kell. Mint látod a telora vonatkozó megnyilvánulását más is úgy értékeli, ahogy én.


Kérdező! Mit hagynánk vagy elválnánk? Hogy lefelé fordítja a telefont?

Vagy azt, hogy mindent magára költ?

Szóval arra akarok kilyukadni, hogy ennél te többet tudsz a dologról, csak nem akarsz elválni.

2015. jan. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!