Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti megbocsátanátok a férjeteknek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti megbocsátanátok a férjeteknek?

Figyelt kérdés
A férjem megcsal ez számomra egyértelmű. Jól keres de mindent magára költ, például tablet meg ujjlenyomatos telefon, hogy ne tudjak beletúrni. Mindig a zsebében van vagy direkt fejjel lefelé rakja le hogy ne lássam. Sejtem ki a nője. Ti ezt hagynátok, vagy elválnátok?
2015. jan. 8. 14:53
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
73%

Ha így dugdossa, védi a telefonját, akkor egyértelmű, hogy van valakije. Nehogy már még a kérdező legyen a hibás azért mert gyanakszik, és bizonyságot akarna, ha lenne rá lehetősége.


Én közölném a férjemmel, hogy egész nyugodtan folytassa a viszonyt, én nem fogom zavarni. Ő pedig hamarosan elvált ember lesz. Mivel az én házamban élünk 2 órája lenne összepakolni. Ha nem teszi megvárom míg másnap dolgozni megy, otthon maradok, összepakolom a cuccait, kiteszem a kapu elé, és lecseréltetem a zárat. Ennyi.


Ha nem a tiéd az otthonotok akkor viszont neked kell költözni. Teljesen felesleges elnézni ilyet. Ezek után is megcsalna. Előbb, vagy utóbb. (Én személy szerint undorodnék is tőle ezek után.

2015. jan. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 A kérdező kommentje:
Nem az én lakásom. De nagyon rosszul bánik velem kértem tőle telefonra pénzt erre hogy nekem jó a vezetékes úgyis mindig otthon vagyok. Neki bezzeg jár a drága mobil meg pad. Ez a Laura egy irodás nő. Az ilyenekre bukik.
2015. jan. 8. 19:51
 23/33 anonim ***** válasza:
47%
Benned felmerült az, hogy vele maradj? Tojik rád, nem költ rád egy kanyit se, ráadásul még meg is csal. Egyértelmű, hogy semmit nem jelentesz neki. Akkor meg minek akarsz vele maradni?
2015. jan. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
41%
Mire fel szeretnél neki megbocsátani? Még bocsánatot sem kért, be sem vallotta, meg sem bánta, csak folyamatosan megaláz téged és megcsal.
2015. jan. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 A kérdező kommentje:
De ha elválok akkor hogy élek meg? Nincs munkahelyem, itthon dolgozom. Főzés.
2015. jan. 8. 20:33
 26/33 anonim ***** válasza:
100%

Látod ez még nagyobb baj, h függsz tőle anyagilag is.

Szülőkhöz, testvérhez, barátokhoz nem tudsz menni ideiglenesen? Mindenképp munkát kéne találnod, hogy a saját lábadra állhass!

2015. jan. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
74%

Hogy élsz meg??? Úgy mint más anyukám! Elmégy dolgozni!! Vagy ha az nem tetszik,akkor tűrj,alázkodj meg! Ennyi! Amúgy meg a Laurával lehet,hogy Neked ment ajándékot venni!

Ha Én biztosra tudnám ezeket,elválnék,de te csak kombinálsz és lehet a kérdésed is kamu! Nagyon olyan szaga van a kommentjeidből ítélve!

2015. jan. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
És miért nem jársz dolgozni? Ne is haragudj, de ha otthon mereszted a segged akkor ne várd már el, hogy telefont vegyen neked. Kapsz kaját, meg fizeti a számlákat helyetted nem? Keress munkát és olyan telefont veszel magadnak amilyet akarsz, ráadásul nem kell eltűrnöd, hogy megalázzon a férjed, hanem leléphetsz. Nem lenne jobb?
2015. jan. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:

Ebben a kapcsolatban a bizalommal eleg nagy gondok vannak, amiket felsoroltal az alapjan biztos nem lennek vele.


Viszont ha nincs komolyabb egeszsegugyi problemad, akkor probalj meg munkat keresni (igaz nem konnyu a mai vilagban, de nem lehetetlen) es dolgozol.


Ha nem megoldhato akkor is kitalalnek valamit, hogy ne legyek vele, a nyugalmam tobbet jelentene.


Az amugy is regen rossz, ha az ember a maskitol fugg.


Megszoksz vagy megszoksz.


De te dontesed.

2015. jan. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 A kérdező kommentje:
Nekem kell itthon csinálni a haztartást. Ez a munkám és cserébe netezhetek mert különben le lennék százalékolva.
2015. jan. 8. 22:38
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!