Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti megbocsátanátok a férjeteknek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti megbocsátanátok a férjeteknek?

Figyelt kérdés
A férjem megcsal ez számomra egyértelmű. Jól keres de mindent magára költ, például tablet meg ujjlenyomatos telefon, hogy ne tudjak beletúrni. Mindig a zsebében van vagy direkt fejjel lefelé rakja le hogy ne lássam. Sejtem ki a nője. Ti ezt hagynátok, vagy elválnátok?
2015. jan. 8. 14:53
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
Számomra nem releváns a kérdés, mivel sok múlna azon, hogy reagálna a férjem illetve mi vezetett a megcsalásig (2 emberen múlik, ezt tudjuk). Mivel itt még ki sem derült, nincs miről beszélni...
2015. jan. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 Janka néni ***** válasza:
0%

Bocs, kicsit sokat nyomtam rá a küldésre.


Különben is: nincs is senkim jelenleg, te kis vicces #5!

2015. jan. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
66%
Elváltam. Van egy tisztelet-minimum, ami alá nem megyek egy kapcsolatban. Ez az alatt van. Egyszerű a képlet és bizonyítékot sem vadásznék (ahogy nem is vadásztam rá korábban sem). Egészséges, kiegyensúlyozott, boldog kapcsolatban nincs kétség, és nyílt és egyenes a kommunikáció a két fél között.
2015. jan. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
80%
Megbocsátani? Miért, bocsánatot kért bármiért is?
2015. jan. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
19%
szerintem megcsalás = szakítás
2015. jan. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
62%

"A férjem megcsal ez számomra egyértelmű. Jól keres de mindent magára költ, például tablet meg ujjlenyomatos telefon, hogy ne tudjak beletúrni." - Kérdező, nem lehet, hogy csak ismer, és megóv önmagadtól, attól, hogy bűncselekményt kövess el? Egyébként egy percig se tűrném, ha a párom ilyen módon ellenőrizgetni akarna, ahogy ő se tőlem... érdekes módon mégis elvagyunk tizen éve, egymás telefonjába, leveleibe, mailjaiba turkálás és egyéb tiszteletlenség, meg egymás elleni bűnözés nélkül is...még csak PIN-kód sincs egyikünk telefonján se, mert tiszteljük egymást, és tudjuk, hogy a másik úgyse nézegeti... lehet, ezért is működik a kapcsolat?

Egyébként nem értem a férjed, amelyik ember ellen otthon ujjlenyomat-zár kell, azt miért nem dobja inkább...

2015. jan. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 A kérdező kommentje:
Mindig megfürdik munkába menet. Régen csak este fürdött. Másreszt meg a telefonján láttam hogy jött üzenet, kiírta kitől meg azt is hogy mit. Azóta fordítja fellel lefele.
2015. jan. 8. 18:54
 18/33 anonim ***** válasza:
79%

Egyébként az okostelefonok technikailag nem tudnak ujjlenyomatot olvasni, ez egy applikáció. Ráteszi az ujját és közben még egy (rejtett, de a felhasználó által ismert helyen megnyomja a telefont). Gyakorlatilag egy két pontos biztonsági ""zár"", és szó sincs semmilyen ujjlenyomat olvasásról. Kevésbé biztonságos, mint bármilyen 4 jegyű szám. Csak az applikációnak kell utána nézni, hogy hol a második érintési pont.


De, hogy a kérdésre válaszoljak, ha biztosra tudnám, hogy a másik nem csak, hogy megcsal de konkrétan viszonya lenne, akkor biztos elválnék (mellesleg a megcsalás is bűn, de a viszony még nagyobb).

2015. jan. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
Mi állt az üzenetben?
2015. jan. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 A kérdező kommentje:
De tud ujjlenyomatot. Nem a kijelzőt kell nyomni hanem a gombját. Iphone amugy. Es egy Laura nevű nő írta hogy akkor munka után várja. Nekem meg utána azt mondta hogy sokáig bent lesz és utána meg karácsonyi ajándékot megy venni.
2015. jan. 8. 19:30
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!