Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Eskuvokor amikor a menyasszony...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eskuvokor amikor a menyasszony eldobja a viragot es aki elkapja akkor mennyi idon belul kell neki is meghazasodnia? Vagy ez nincs megszabva?

Figyelt kérdés
2015. jan. 10. 21:25
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
94%

Ugyan már! Ez csak egy babonaság.


Egyáltalán: Te komolyan gondoltad a kérdést, vagy csak ennyire unatkoztál?

2015. jan. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Akik az én esküvőmön voltak, már mind megházasodtak, egy kivételével. Aki elkapta a csokrot.
2015. jan. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Ha a barátnőd babonás, miért nem magyaráztad el neki?
2015. jan. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
#10: ezen a névtelen oldalon is mások helyett kérdeznek. Nem tudtad :D
2015. jan. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

de tudom!

Én sem én vagyok...

:)

2015. jan. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

De azért remélem, kiröhögted a barátnődet.


Mit hitt, hogy X idő után bekopog a rendőrség, hogy "csókolom, hallottuk, hogy magácska kapta el a csokrot a Józsi és a Piri esküvőjén. Megmagyarázná, miért nem házas még?"

2015. jan. 11. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Az emberi butaságnak nincs határa.
2015. jan. 11. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

Jujjj kérdező. Ne vedd komolyan amiket itt írnak...

Ha már elkaptad a csokrot, akkor max egy éven belül férjhez kell menned, máskülönben soha életedben nem vesz el még a kutya sem :DD Ne mondd hogy ezt még nem tudtad,úgyhogy húzzál bele, gyorsan szervezd meg...:D

2015. jan. 11. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
nem akartam neki hulyeseget mondani ezert kerdeztem meg!
2015. jan. 11. 12:03
 20/22 anonim ***** válasza:

Hát akkor én ráfáztam:)


A nyáron ismerősöm esküvőjén én kaptam el a csokrot, aznap lett megkérve a kezem. Elvörösödtem rendesen, mert a násznép nem tudta, hogy mi történt aznap. Idén lesz az esküvőnk, már a dátum is fix, meg majdnem minden:) De egy pár, akik ott voltak két hónappal előbb házasodnak, mint mi, így dőlt a csokros babona:)

2015. jan. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!