Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Más is érzi úgy, hogy "elveszt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is érzi úgy, hogy "elveszti" a férjét/párját a munka miatt?

Figyelt kérdés
Párom tegnap kezdett az ünnepi pihenés után, s mintha egy másik férfi-apa jött volna hozzánk haza... :( feszült, türelmetlen... hozzá sem lehet szólni, s mindez most borzasztóan mellbe vágott, hisz itthon volt 3 hetet, minden rendben volt, most pedig bármit szerettem volna megbeszélni vele, ő cs.szegetésnek vette, a gyerekekkel sem volt türelme, akik ugye nem értik, most miért nem lehet apával játszani, miért mások a határok, miért emeli fel olyasmiért is a hangját amin eddig mosolygott... :( borzasztó volt ezt látni-érzni! Pedig tudom, hogy stressszes a munkája, hogy ő ilyen, de most nagyon kiütközött, hogy milyen is lehetne... sokat beszéltünk már erről, ő is tudja, hogy ez nem jó így, de nem látom, hogy tenne ellene... komolyan sokszor azt érzem, inkább lenne más munkája, kevesebb fizetéssel!
2015. jan. 13. 09:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
57%

Mindig ennyire agresszív munka után?

Vagy így a pihenések után az első sokkal jobban kiborította?

2015. jan. 13. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
57%

De munka után miért ideges? Otthon nem tud pihenni? Még ott is keresik munkával kapcsolatban, otthon is dolgoznia kell még?

Én csak addig vagyok ideges, amíg a munkahelyen vagyok.

2015. jan. 13. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
92%
Hát, én elvesztettem a páromat munka miatt. Lelépett a kollégájával, Karácsony előtt. Remélem Nektek sikerül helyrehozni mindent!:-)
2015. jan. 13. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Most talán a szünet miatt én erősebbnek éreztem, de általában jellemző rá, hogy teljesen a meló hatása alá kerül, nem tudja félre tenni ha haza ér... vagy legalább addig, míg a gyerekekkel van. Én pedig nem tudok nem ugrani, ha azt látom, hogy a gyerekek lógnának rajt, s ő rájuk mordul...( arról beszélek, mikor elvileg leül velük játszani, de türelme nincs) szerintem erre nem magyarázat a munka!
2015. jan. 13. 09:29
 5/17 A kérdező kommentje:
Igen, sajnos ez non-stop munka, hazaérve még papírmunkázik, telefonon hívják... tegnap is fél11-ig dolgozott, reggel mielőtt elindult leült még papírmunkázni a laptopon...
2015. jan. 13. 09:31
 6/17 anonim ***** válasza:
89%
Te milyen vagy, amikor hazajössz a munkából?
2015. jan. 13. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Kedves 3-as válaszoló! - sajnálom, ami történt, nálunk ilyesmiről szó sincs, de ez sem sokkal jobb, nagyon tud fájni....
2015. jan. 13. 09:33
 8/17 A kérdező kommentje:
Az én munkám is stresszes, de én más típus vagyok, én hazaérve letettem ( most itthon vagyok a picivel).
2015. jan. 13. 09:34
 9/17 anonim ***** válasza:
69%

Akkor teljesen érthető. Szegénynek nincs is élete, hiszen egész nap csak dolgozik.

Próbáljatok változtatni. Esetleg egy másik munka?

Vagy ha te nem dolgozol, akkor te is dolgozhatnál, hogy ne rajta legyen minden felelősség.

2015. jan. 13. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
58%
Tudom hogy milyen érzés! Kitartást kívánok!
2015. jan. 13. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!