Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Más is érzi úgy, hogy "elveszt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is érzi úgy, hogy "elveszti" a férjét/párját a munka miatt?

Figyelt kérdés
Párom tegnap kezdett az ünnepi pihenés után, s mintha egy másik férfi-apa jött volna hozzánk haza... :( feszült, türelmetlen... hozzá sem lehet szólni, s mindez most borzasztóan mellbe vágott, hisz itthon volt 3 hetet, minden rendben volt, most pedig bármit szerettem volna megbeszélni vele, ő cs.szegetésnek vette, a gyerekekkel sem volt türelme, akik ugye nem értik, most miért nem lehet apával játszani, miért mások a határok, miért emeli fel olyasmiért is a hangját amin eddig mosolygott... :( borzasztó volt ezt látni-érzni! Pedig tudom, hogy stressszes a munkája, hogy ő ilyen, de most nagyon kiütközött, hogy milyen is lehetne... sokat beszéltünk már erről, ő is tudja, hogy ez nem jó így, de nem látom, hogy tenne ellene... komolyan sokszor azt érzem, inkább lenne más munkája, kevesebb fizetéssel!
2015. jan. 13. 09:21
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, mégis hol kellene lennem, egy pici gyermek mellett??? Sosem értettem, ezt, a szülés ezzel jár, hogy itthon kell maradni a picivel... és max. gyedet kapok, szóval, nem lehet azt mondani, hogy csak ő keres... és ő szereti azt a munkát, nem én kényszerítem bele! Erről szó sincs! és igen, itt dolgozott már a gyerekek előtt is, de úgy gondolom a gyermekvállalás nagy változásokat hoz, és változtatásokat igényel...
2015. jan. 13. 09:48
 12/17 A kérdező kommentje:
Még annyi, hogy hol szidtam őt??? csak el vagyok keseredve, hogy ennyire el veszi tőlünk őt a munka , leginkább a gyereketől! csak féltem a családom, aminek ő is része, ebben hol a szidás????
2015. jan. 13. 09:49
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom a nagy szünetben kizökkent és még jobban megviselte a stressz.

Ám ha állandóan ilyen a családdal a munka miatt, lehet beszélnetek kellene arról, hogy munkahelyet váltson.

2015. jan. 13. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Nálunk is volt hasonló időszak. Mi leültünk és megbeszéltük, szerencsére az én férjem maximálisan látta saját magát. Azóta igyekszik ez ellen tenni és valóban változott. Amikor viszont nagyon feszült, akkor én is igyekszem nem piszkálni, ha nem feltétlenül muszáj és igyekszem a gyerkőcöt is "elvonszolni" tőle, addig játszunk ketten. Sokszor az is elég neki ilyenkor, ha egy 20 percet csak ül becsukott szemmel, attól megnyugszik. Mi így lettünk túl ezen a nehezebb időszakon, igaz, azt azért hozzáteszem, hogy nem volt vészes, tehát nem beszélt velünk csúnyán, nem tett semmi rosszat, csak láttam rajta sokszor, hogy nincs kedve semmihez.
2015. jan. 13. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
15-ös vagyok, azt azért hozzáteszem, a mi gyerekünk már 6,5 éves, tehát megérti, hogy apa most fáradt és pihenne. Meg az is hozzátartozik, hogy ha kicsit ellazult a férjem, onnantól ő azért foglalkozik a gyerekkel, csak van, hogy kell neki idő, hogy ellazuljon kicsit, elengedje a munkát. :)
2015. jan. 13. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
9-es,az a baj, hogy sok férfi nem kimondottan az anyagiak miatt dolgozik sokat, hanem munkamaniasok. Itt gykn is volt egy férfi, aki írta, hogy két munkahelye van, elkezdte mindenki szidni az asszonyt, hogy ő miért nem dolgozik, mire a férfi megirta, hogy tökéletesen mindegy, mert ő akkor sem adna fel az állását, ha a felesége is keresne pénzt . Plusz azt gondolom, mindegy, milyen megterhelo egy férfi munkája, persze, lehetnek rossz napjai, azért nem mentség hogy a munka miatt elhanyagolja a családját. Itt gykn is vki írta, hogy operátor és olyan ideges, hogy nem viseli este a családját. Akkor ő operátor, és már emiatt soha semmit nem fog csinálni? Miközben egy nő esetében ha kisgyerekkel otthon van, mindenki azzal jön, hogy húzzon vissza dolgozni, mert más nő bezzeg munka mellett is minta anya és háziasszony. A nőknek megy, férfiaknak nem?
2015. jan. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Csak arra akarok kilyukadni hogy a munka nem lehet arra mentség, hogy vki cudarul bánjon a családjával. Ha a munka ellehetetleniti a családdal való foglalkozást, ott változtatni kell. Van, akinek sok munka mellett is van igénye, kedve a gyerekeivel játszani, foglalkozni, és van, akinek kevés munka mellett sincs.. Habitus és hozzá állás kérdése..
2015. jan. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!