Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nektek mi jelenleg a legsúlyos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mi jelenleg a legsúlyosabb párkapcsolati problémátok a párotokkal?

Figyelt kérdés
nem anyagi gondokra vagy munkahelyi stresszre gondolok, ami kihat, hanem ami kettőtök között a legnagyobb feszültséget generálja. pl. szexuális gondok, anyósprobléma, szabadjon-e a gyereknek okostelefonozni, hasonlók.
2015. jan. 14. 19:41
1 2 3 4 5 6
 11/56 anonim ***** válasza:
17%
jelenlegi problémánk, hogy elkaptuk az influenzát és nem tudunk igy osszebujni.. :S
2015. jan. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/56 anonim ***** válasza:

Allandoan masokhoz mer mindent amink van. Igaz, sajnos minket nagyon pofara ejtett a valsag, 6 eve nem tudunk normalis eletszinvonalon elni. Ez nekem sem tetszik, de nem panaszkodom szinte mindennap.

Gyes utan visszament dlgozni, en vagyok tobbet otthon a kisgyerekkel. Semmi nem jo ugy ahogy csinalom, allandoan szekal, mindenre van egy rosszindulatu szava. Gyakran mar a gyerekhez sincs turelme, pedig nagyon aranyos kisgyerek, csak hat gyerek... Sok a vita, gyakran valassal fenyeget... En meg mar tisztara pacsker lettem, csak hogy a gyerek ne az orditizasban nojon fel. De neha nalam is elszakad a cerna. Sajnos.

2015. jan. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/56 anonim ***** válasza:
28%

Nem szexelünk. Bár ez évek múltán lehet normális is. Engem nem zavar, csak érzem, hogy nem normális.


24L

2015. jan. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/56 anonim ***** válasza:
Nálunk az, hogy nem szeretné, hogy visszamenjek dolgozni. Ő szereti a munkáját, jól keres, és kényelmes neki, hogy házimunka, gyerekek az én reszortom. Én viszont vissza akarok menni dolgozni, csak akkor ugye néha neki kéne menni suliba, oviba a gyerekekért, amit én most gond nélkül elintezek . Ezt még le kel boxolnunk de nem olyan nagy gond, mert szeret, és megért engem, csak most nem tetszik neki a hamarosan bekövetkezo új felállás.
2015. jan. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/56 anonim ***** válasza:
83%
nem semmi, előző. mondjuk 80 fölött már talán tényleg normális...
2015. jan. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/56 anonim ***** válasza:
85%
hát mittudomén... könnyebb lenne, ha ribi lennék, úgy sose lenne unalmas :D
2015. jan. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/56 anonim ***** válasza:

Nalunk egy honapja derult ki a felesegem kettos elete, kb. fel eve megcsal szeretje van.

Elvileg szakitottak, de nem tudom, hogy mi lesz, nagyon bizalmatlan vagyok vele, allandoan ellenorizgetem, nem hiszek neki.

Legjobb lenne szetmenni, de van egy kisfiunk, aki nagyon apas, nem birnek hetvegi apuka lenni, meghat valahol meg szeretem a felesegem. Most csak orlodok.

2015. jan. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/56 anonim ***** válasza:
40%
Párommal 7 éve élünk együtt, de kezdek kiszeretni belőle... az utóbbi időben elég sokat bunkózik flegmáskodik, semmit sem segít a ház körül pl az asztalt nem képes letakaritani miután evett. Egyedül a szex ami hozzáköt... ez miatt sokan ki fogtok nevetni. Előtte 3 szexpartnerem volt és eggyik sem tudott kielégíteni, úgyérzem mély a hüvelyem és az átlagos méretek nekem nem elég jók, párom meg meg van áldva e téren (19cm) ráadásul még vastag is... mondanom se kell óvszergondjaink is vannak. Tudom hihetetlenül hangzik de egyszerűen rettegek attól, hogy egy ilyen szexpartnert elveszítsek :(
2015. jan. 14. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/56 anonim ***** válasza:
27%
28L ez lemaradt :)
2015. jan. 14. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/56 anonim ***** válasza:
Hát mi még igazan fiatalok vagyunk (nemsokara 18 evesek) megis vannak dolgok amik zavarnak. Peldaul hogy mindig mindent elfelejt, nem tulzok 5 perc alatt, megbeszelunk valamit es nem emlekszik ra. A haverjai ugyan ilyenek, szoval sose volt rakenyszerulve hogy eszben tartson dolgokat...valamint sosem jut eszebe hogy elhivjon csak ugy minden ok nelkul bulizni vagy maszkalni delutan vagy hetvegen...mert ezt sem varta el tole senki, a haverjait sem hivja sehova, de őket ez nem zavarja, engem lánykent pedig igen. Ha szeret miert nem jut eszebe elhivni barhova is? Valami...tudom fiatalok vagyok, de kicsit. toketlen...nem sokszor kellett megvedenie emberek elott, de nem mer kiallni ertem, de még magát sem védi meg, inkabb lapit es csinalja amit mások mondanak neki. 14 honapja vagyunk együtt.
2015. jan. 14. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!