Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nektek mi jelenleg a legsúlyos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mi jelenleg a legsúlyosabb párkapcsolati problémátok a párotokkal?

Figyelt kérdés
nem anyagi gondokra vagy munkahelyi stresszre gondolok, ami kihat, hanem ami kettőtök között a legnagyobb feszültséget generálja. pl. szexuális gondok, anyósprobléma, szabadjon-e a gyereknek okostelefonozni, hasonlók.
2015. jan. 14. 19:41
1 2 3 4 5 6
 31/56 anonim ***** válasza:
84%
Legsúlyosabb problémánk? Az, hogy nincs esélyünk saját lakásra... A szüleimnél élünk...ide babát sem tudunk vállalni, viszont a kettőnk havi 200 ezer ft-os fizetésünkből.. lehetetlen bármit is tenni. Hitelt még ha kapnánk is, miből fizetnénk?? Gyűjteni?? Meddig? 20 évig? 50 éves korunkig? Akkor már bas.zhatjuk... Segítség sehonnan nincs anyagiak terén...úgyhogy ez eléggé frusztrál minket. Arról ne is beszéljünk, hogy emiatt kell lemondanom az anyaságról... 30/nő
2015. jan. 15. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/56 anonim ***** válasza:
77%
Az, hogy távkapcsolat. És egyelőre nem úgy néz ki, hogy valaha közös városba visz minket az élet. Szakítás lesz.
2015. jan. 15. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/56 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat, és hogy ilyen őszinték voltatok :)

igazából az ihlette a kérdésemet, hogy feltűnt, hogy a problémás kérdések alatt mindenki válaszából az tűnik ki, minthogyha mindenkinek tökéletesen működő álomkapcsolata lenne. persze a kérdésre válaszolva nyilván nem kezdik el az emberek a saját bajaikat emlegetni, de furán éreztem magam, hogy attól függetlenül, hogy nekünk is marhajól működik a kapcsolatunk, attól még vannak problémák, amiken dolgozni kell. csak egy kis megerősítést vártam, hogy még a legjobb kapcsolatokban is vannak nehézségek. persze nem azt mondom, hogy örülök mások bajának, hanem viszonyításképpen mégsincs annyira sz ar helyzetben a mi kapcsolatunk, mint amit itt az átlagnak tűnik :)

2015. jan. 15. 12:38
 34/56 anonim ***** válasza:
83%

Máshogy állunk a pénzhez. Ha nyári munkából (tanul még) megkeres egy kis pénzt, egyből elszórja olyan dolgokra, amik szerintem feleslegesek, szerinte viszont létfontosságúak. Gondolok márkás cipőkre, alkoholra, technikai kütyükre. Mentségére legyen mondva, rám is szeret költeni, többet, mint amennyit szerintem kellene.

Én viszont a spórolás híve vagyok, nem fillérb.szó, de azért kétszer meggondolom, hogy szükség van-e erre-arra.

2015. jan. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/56 anonim ***** válasza:
30%
Mindenhol vannak gondok.. pl. nálunk az, hogy nem akar gumit húzni. Sőt, néha még belém is élvez. Persze, örülnék a babának, de annak is, ha kicsit lenne beleszólásom...
2015. jan. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/56 anonim ***** válasza:
94%
Előző, bocs, de arról te tehetsz, hogy nincs beleszólásod. :D Ha nem akarod gumi nélkül csinálni, akkor nem fogod.
2015. jan. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/56 anonim ***** válasza:
2%
Nálunk ez így működik... ő már nagyon szeretne babát, szerintem azért hajt ennyire a témára. Emiatt nem tudok rá haragudni...
2015. jan. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/56 anonim ***** válasza:
19%
Mar jo ideje nembeszelget,egyartalan nemerdeklodik irantam envisszojt szeretnek tobb idot tolteni vele nemcsak szex
2015. jan. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/56 anonim ***** válasza:
82%

35, ha te még nem akarsz gyereket, akkor szedj gyógyszert, vagy ha nem akarsz/nem szedhetsz valamiért, akkor használj hormonmentes helyi fog.gátlót. Azt mondják nem valami biztonságos, de mégse kapod telibe a cuccot:), hanem van némi akadály.


A hozzám irányuló egyik válaszoló kérdésére priviben válaszolok:)

2015. jan. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/56 anonim ***** válasza:
59%

31. E miatt ne mondj le az anyasagrol.

Az unokatesomat is egy nyarikonyhaba szultek, megis lediplomazott. Mi is 200- bol nevelunk egy gyereket, havi 20 megy torlesztore, es egy autot is fenntartunk. Ha csak ennyi bajunk lenne, boldog lennek.

A biologiai ora ketyeg. Hiaba szeretnel normalis korulmenyeket, lehet h. mire eleritek, mar nem jon a baba.

Engem jol leszoltak, amikor azt mertem irni ide egyszer, h. a babanak nem kell mas, mint meleg szoba, etel, es sok szeretet. A tobbi jo ha van. De ugy gondolom, ha ez megvan, kesobb meg barmi lehet, ha igyekszik az ember.

2015. jan. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!