Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nektek mi jelenleg a legsúlyos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mi jelenleg a legsúlyosabb párkapcsolati problémátok a párotokkal?

Figyelt kérdés
nem anyagi gondokra vagy munkahelyi stresszre gondolok, ami kihat, hanem ami kettőtök között a legnagyobb feszültséget generálja. pl. szexuális gondok, anyósprobléma, szabadjon-e a gyereknek okostelefonozni, hasonlók.
2015. jan. 14. 19:41
1 2 3 4 5 6
 41/56 anonim ***** válasza:
90%

Olyan se veled se nélküled kapcsolat(házasság). Folyton veszekedünk vmi miatt (apróságokon). Vagy fáradt és akkor elég ingerült tud lenni....

A szexel sosem volt gond, a gyerek születése után meg még jobb lett. Minden nap kell dolgoznunk a kapcsolatunkért, néha nehéz, de megéri :)

2015. jan. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/56 anonim ***** válasza:
6%
Pasim nem hajlandó semmit sem csinálni, nincs munkahelye nem is töri magát hogy legyen. Képzéseken nem hajlandó részt venni. Otthon sem csinál semmit, csak játszik. Megágyazni nem képes. Sokszor megemlítettem neki, lett is belőle vita.
2015. jan. 16. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/56 anonim ***** válasza:
83%

elozo dobd ki a fenebe lusta here aki masokon eloskodik

Ennel csak jobbat kapsz

2015. jan. 16. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/56 anonim ***** válasza:
85%

Megcsalt még régen,és ezt nem tudom megbocsátani.

Lusta a háztartásban,egy széket nem tolna arrébb.

Herdálja a pénzt,rengeteget cigizik,emiatt olyanokon spórolok amiken nem kellene.Önző,csak magára gondol.

Kevés a szex,mennyiségben is,meg minőségileg is,már lassan hirdetést kéne feladnom,hogy valaki rendesen megcsináljon...

2015. jan. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/56 anonim ***** válasza:
47%

SÖR :-(

Napi 4-8 korsónyi... majdnem minden nap.

De próbálom elfogadni így (még ő maga is bevallja, h alkoholista (?) ) mert más problémánk nem nagyon van az anyagiakat leszámítva.

A szex szuper /még 11 év és egy gyerek után is/, nem nőzik, nem jár el sehova, mindent megcsinál amire kérem, az összes pénzét hazaadja, csak sokat sörözik esténként... Pedig tudja, h nagyon zavar.... :-(

2015. jan. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/56 anonim ***** válasza:
A férjem 2 éve flörtölt a neten, a volt barátnőjével (inkább a kapcsolatuk előttikaland volt) chatszexelt hónapokon át,szemembe hazudott, becsapott . Ez évekkel ezelőtt volt, de azóta nem tudok megbízni benne, pedig nagyon próbálkozik. 9 éve vagyunk házasok, 2 gyerekkel.
2015. jan. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/56 mi a fene ***** válasza:
A 40-es 31-esnek küldött "válaszát " osztom. ha nagyon szeretnétek azt babát, valami megoldás csak van.esetleg elmentek albiba, és a szülők besegítenek. Beszéljétek meg !otthoni vagy alkalmi munkából lehet pótolni a havi fixet.
2015. jan. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/56 anonim ***** válasza:
43%

Ezért biztos a pokolra kerülök, de mikor ilyeneket olvasok nem kis elégtételt érzek. Engem mindig megszóltak, a mai napig is kapom mindenfelől, hogy micsoda szörnyűséges ember vagyok, amiért nem akarok párkapcsolatban élni. Mindig mindenki elmondja, hogy az milyen csodálatos, meg anélkül nem lehet teljes az életem. Kivétel nélkül mindenki elmondja azt is, hogy a párja a legjobb ami csak történhetett vele. Ez akkor különösen vicces, amikor olyan mondja, aki már korábban is elmondta párszor, csak mindig más pasi állt az oldalán. Illetve csajos összejöveteleken, amikor az este 90%a arról szól, hogy kinek milyen szörnyű az élete, és hogy ennek mekkora részért felelős párja, a maradék 10% meg arról, hogy engem próbálnak meggyőzni, hogy kerítsek magam mellé valakit...

Jöhet a lepontozás, meg a 'maaaajd megbánod' szöveg. :)

2015. jan. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/56 anonim ***** válasza:
Hihetetlen de szerencsére semmilyen párkapcsolati gondunk nincs a férjemmel. De ha belegondolok akkor azt mondom, hogy elégedett vagyok, jelenleg semmilyen problémám nincs.
2015. jan. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/56 anonim ***** válasza:

Egyfolytaban valamit felujit koszol porol fest a lakasban.

Evek ota keszul a furdoszoba mar nagyon unom

szerszamok festekesvodrok nappali kozepen konyhapulton pedig elektronikat hegeszt.

2015. jan. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!