Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nektek mi jelenleg a legsúlyos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mi jelenleg a legsúlyosabb párkapcsolati problémátok a párotokkal?

Figyelt kérdés
nem anyagi gondokra vagy munkahelyi stresszre gondolok, ami kihat, hanem ami kettőtök között a legnagyobb feszültséget generálja. pl. szexuális gondok, anyósprobléma, szabadjon-e a gyereknek okostelefonozni, hasonlók.
2015. jan. 14. 19:41
1 2 3 4 5 6
 21/56 anonim ***** válasza:
43%

A párommal bárhová megyünk,csorgatja a nyálát a nők után.A nőgyógyászhoz is ezért jött el velem,mert tudta hogy a rendelő tele lesz nőkkel.Én meg pont erre vagyok kihegyezve,mindig is utáltam ha egy pasi ilyen bunkó.Utálok vele menni bárhová!

Itthon elvagyunk,csak ne kelljen vele mennem sehová!!!

2015. jan. 14. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/56 anonim ***** válasza:
78%
Semmi komoly szerencsére. Inkább kisebbek pl. mindent jobban akar tudni, okoskodik, simán hagyna szenvedni a fájdalomtól ha tehetné (szerinte nem szabadna bevenni fájdalomcsillapítót, merthogy győzzem le agyban :D ezzel kikészít). Úgy egyéb nincs...
2015. jan. 15. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/56 anonim ***** válasza:
86%
Off...nem értem ilyenkor a lepontozásokat, a válaszolók a kérdésre válaszoltak...mit lehet ezen lepontozni?
2015. jan. 15. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/56 Bence_ ***** válasza:
94%

Van egy ranglista. Ha sokat pontozol akkor az élére kerülsz.

Azt nem értem, hogy akkor miért nem felfelé pontot?

Itt meg csak jó válaszok vannak, mindenki leírja az érzéseit.

2015. jan. 15. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/56 anonim ***** válasza:
31%

Nálunk az alkohol.Mindig szerette a piát, de ha keveset módjával ivott volna, nem lett volna baj.

De nem tudja a határt néha,és berúg,én pedig gyűlölöm.nem szólok hozzá napokig.


Ez egy ördögi kör,,,ebből eredt ,hogy azt mondtam, hogy akkor keressen egy olyan nőt, aki elnézi ezt,és nem zavarja...


Hát ő talált is egyet...:(annyira akarta aztán ez a nő a férjemet, hogy szakításuk után se hagyott békét nekünk...


Azóta szinte alig iszik,hálistennek.


De időnként, ritkán előfordul még ....


Most vagyunk 27 éves házasok.


Amúgy anyagiakon, m.helyi gondokon sose veszekedtünk.Inkább gyereknevelési problémákon,és amitt említettem az italozáson.

2015. jan. 15. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/56 anonim ***** válasza:

21-es, hogy lehet ilyen gerinctelen férfival élni:S


Nálunk a kevés kettesben töltött idő hiányzik.

2015. jan. 15. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/56 anonim ***** válasza:
84%

Talan az, hogy maganyosnak es semmirekellonek erzem magam. Nem magyar, en kikoltoztem hozza Oroszorszagba, es sajnos itt nincsenek barataim, es mivel egyelore tanulom a nyelvet, nem nagyon tudok semmit csinalni.

Emiatt sokszor vagyok ingerult, amit rajta vezetek le, de szerencsere egyre jobb a helyzet. Sokat dolgozom magamon, hogy turelmesebb legyek, es a felgyulemlett feszultsegen masba oljem bele, ne a kapcsolatunkba.

Ezeket leszamitva jol mukodik a kapcsolatunk, nagyon szeretjuk egymast.

2015. jan. 15. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/56 anonim ***** válasza:
feszultseget*
2015. jan. 15. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/56 anonim ***** válasza:

Nálunk az az egyetlen gond, hogy az exneje és az anyósom karöltve ellenünk hangolják a férjem gyerekét. Folyamatosan azzal tömik a fejét, hogy se az apjának, se nekem nem kell szót fogadnia, itt nálunk azt csinálhat, amit akar.

És sokszor vesezkszünk ezen, mert szerintem a férjemnek erélyesen el kellene küldenie mindkét nőszemélyt melegebb éghajlatra, szerinte viszont kizárólag szép szóval lehet náluk célt érni.

Már több mint fél éve megy ez így, lassan kezd elfogyni a türelmem.

2015. jan. 15. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/56 anonim ***** válasza:
82%
Nálunk anyagi jellegű gondok vannak főként. A párom idénymunkákból él, télen szinte nem dolgozik semmit. Igaz én viszonylag jól keresek, de nemcsak őt kell eltartanom ilyenkor, hanem az előző kapcsolatából született gyerekeit is. Ki vagyunk fillérre számolva, ha bejön egy betegség, vagy váratlan kiadás, az rendesen betesz. Ettől stresszes vagyok állandó jelleggel, és alig várom a tavaszt.
2015. jan. 15. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!