Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nektek mi jelenleg a legsúlyos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mi jelenleg a legsúlyosabb párkapcsolati problémátok a párotokkal?

Figyelt kérdés
nem anyagi gondokra vagy munkahelyi stresszre gondolok, ami kihat, hanem ami kettőtök között a legnagyobb feszültséget generálja. pl. szexuális gondok, anyósprobléma, szabadjon-e a gyereknek okostelefonozni, hasonlók.
2015. jan. 14. 19:41
1 2 3 4 5 6
 51/56 anonim ***** válasza:

Hát nálunk is a a fő szex a gond,hogy kevés is meg "lapos" is.Illetve,hogy gépfüggő.Hazajön a melóbol,leül a gép elé,és ki se lehet onnan rángatni lefekvésig.Ilyenkor szólni is felesleges hozzá,mert úgyse hallja meg.Soha nem megyünk sehová,mindennel van valami baja,kirándulni fáradt,az étterem drága,a szinház későn kezdődik,mozira minek adjunk ki pénzt,(ha itthon ingyen le elehet tölteni),stb...

Amúgy sok más panaszom nem lehet rá,mert segít ha háztartásban,nem iszik,nem nőzik,nem haverozik,...

Csak én már kicsit unom,hogy 32 évesen úgy élek mint egy nyugdíjas...

2015. jan. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/56 Kindi válasza:
Az a gondom, hogy nem szeretek vele csókolózni (mással jobb volt), valamint, hogy gyorsan felkapja a vizet, sokszor durván beszél velem, melyre a mentsége, hogy fáradt. Nem figyel a számlabefizetési határidőkre, többször nagyobb pénzösszeg kifolyt a kezéből, mert nem figyelt oda.
2015. febr. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/56 A kérdező kommentje:
csodálatos példája a kérdésem a ne fesd az ördögöt a falra mondásnak. szakítottunk majd' 5 év után :D
2015. márc. 4. 23:41
 54/56 anonim ***** válasza:

5éve vagyunk együtt a barátnőmmel, az utóbbi 2 évben egyre kevesebb a szex. Már havi 1-2re csökkent, kicsit sem veszi figyelembe az én szükségleteimet csak akkor szexelünk amikor neki jó. Én közben mindenben igyekszem a kedvében járni, kb 1 hónap múlva összeköltözünk. Többször beszéltünk a problémáról, egyszerűen nem kívánja nem tudja miért. Ezen a szex dolgon kívül nincs más problémánk én mégis egyre borúsabbnak látom a közös jövőnk, mivel eddig stresszmentes egyetemista éveinket éltük, mi lessz ha elkezdünk dolgozni valami stresszes munkahelyen teljes frigiditás? Érdekes olvasni a hozzászólásokat, szinte hihetetlennek érzem,hogy van olyan kapcsolat ahol a férfi nem akarja a szexet a nő pedig igen.


28F, 26L

2015. márc. 9. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/56 anonim ***** válasza:

Össze kéne hozni a nemszexelő párokat egymással hogy boldogan élvezzék, pontosabban ne élvezzék egymást!

Végre nekem is volna egy olyan pasim aki naponta jól meg... Az expasim is ilyen volt ezért ex. 27L

2015. márc. 9. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/56 anonim ***** válasza:
Az, hogy nem lehet vele semmit sem őszintén megbeszélni.
2015. márc. 10. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!