Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti megbocsátanátok a férjetekn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti megbocsátanátok a férjeteknek, ha lelépne majd visszajönne, mondván hogy megbánta?

Figyelt kérdés

gyereket terveztünk, sikerült is teherbe esnem - ikrekkel. Nagyon nehéz volt az eleje, főleg mert a szülésnél is voltak komplikációk, én sem voltam a toppon az első 2-3 hónapban.

Nem voltak még 4 hónaposak a babák, amikor a férjem kijelentette hogy ő ezt nem bírja, ő csak egy gyereket akart, nem fair hogy kettő lett (mintha én tehetnék róla...), ő elmegy. Elköltözött az anyjához.

Teljesen magamba zuhantam, anyukám és a hugom segítettek mindenben. Mire fél évesek lettek a picik, fizikailag rendbejöttem, a kicsikkel is egyre könnyebb lett, kialakult a napirendünk, már teljesen el tudom látni magunkat mindenféle segítség nélkül. Lelkileg azonban nagyon szarul vagyok.


A férjem most újra megjelent, hogy ő nem úgy gondolta, és jött volna korábban is csak nagyon szégyellte magát.


9 hónapja szültem.


Ti mit tennétek?


2015. jan. 16. 14:01
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%

Ha az elmúlt öt hónapban rám se nyitotta volna az ajtót, és fel sem hívott, magyarán magasról lesz..ta hogy mi van a nejével és a picikkel, azt a büdös életben nem bocsátanám meg.

Egyszer majdnem elváltunk a férjemmel. Mélyponton voltunk.

Mégis minden este hívott hogy mi van a lányunkkal. Hétvégén nála volt.

Következő héten hazacuccolt.

Ha fel sem hív minket már nem lennénk házasok.

2015. jan. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%

vissza engedném ha szeretem meg


de az tuti h bazisokat kellene tepernie h az ágyamba is bejusson !

és nem beszélve a bizalomról amit lerombolt !

2015. jan. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
Én adtam esélyt. Veszteni nem vesztek semmit.
2015. jan. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%

Én nem. Azért Nem, mert nem tudnék bízni benne ezek után. Mindig azon agyalnék vajon mikor lép le legközelebb mikor úri kedve úgy tartja....Így meg nem lehet boldogan élni, hogy folyton azon aggódok mikor hagy el megint.


Egyszer döntött, viselje a következményeket. Én a helyedben már beadtam volna a válókeresetet is.


Egy házasság nem úgy működik, hogy lelépek, majd pár hónap múlva vissza. Persze, aztán megint el, majd megint vissza? Kizárt....Nálam legalábbis.

2015. jan. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%

10-essel értek egyet. Nálam a bizalom örökre elveszne. Nem érezném azt, hogy ha baj van, akkor számíthatok rá, mi a garancia rá, hogy következő nehézségnél nem lécel le.


Persze ez nem ilyen könnyű. Sok mindent mérlegelni kell. Lehet, hogy megbánta, lehet, hogy jó apja lenne a gyerekeknek, lehet, hogy egyedül nem tudnám eltartani hármónkat, szóval nehéz.

Lehet, hogy próbálnék túllépni rajta, ha nagyon-nagyon bizonyítani akarna (de csak ha tényleg nagyon), viszont biztos, hogy nem tudnám elfelejteni, hogy a legnehezebb időszakban egyedül hagyott. Ez a szőnyeg alá söpört harag pedig szép lassan úgyis tönkretenni a házasságot.

2015. jan. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%

Nincs rá garancia hogy nem gondolja-e meg magát újra... Akármennyire is látnám hogy próbálna megváltozni, nem akarnám minden egyes nap a gyerekeim közelében látni az ilyen embert. ELhiszem hogy rosszul vagy lelkileg, hiszen még egy picihez is szükség van segítségre, nemhogy kettőhöz. De én nem tudnék megbocsátani. vagyis lehet, de úgy hogy többet nem látom és nem érdekel az ember, nem úgy hogy visszafogadom.

akárhogy is de remélem jól döntesz, kitartást!

2015. jan. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nehez dolog. De adnek meg egy eselyt. Csak egyet. Mindenki hibazhat es lehet nem ugy gondolta csak besokallt. Nem biztos, hogy megegyszer megteszi, szerintem tenyleg megbanta.
2015. jan. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

Adnék esélyt. Egyrészt mert nagyon sok ember inkább elmenekül a problémák elől és nem mer velük szembeszállni. Másrészt azért, mert a férfiak hajlamosak nem jól kezelni a hirtelen kialakult családi stresszt. Harmadrészt azért, mert "csak" pár hónapra ment el, viszonylag hamar rádöbbent, hogy mekkorát bakizott. Negyedrészt pedig azért, mert nekem is meg a gyerekeknek is jobb egy családban mint egy csonka családban. Ötödrészt (nem ez a legkevésbé fontos) mert szeretem.

Viszont ha kapna még egy esélyt, komolyan meg lenne vele beszélve, hogy mekkora súlya van annak amit tett és hogy mennyit kell tepernie, hogy újra elnyerje a bizalmamat.

2015. jan. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:

Nem keresett egyáltalán. Az anyja amikor átjött, ő mondta hogy milyen szomorú, hogy hiányzunk neki, menjek át én a 2 gyerekkel hozzá beszélni.


Pár hónap lehet hogy "csak". Pár hónap ennyi idős ikrekkel, fizikailag-lelkileg kikészülve felér 5 évvel. Nem beszélve a karácsonyról, a születésnapomról.

Ha pár nap után jött volna haza, akkor persze máshogy látnám.

2015. jan. 17. 08:22
 20/26 anonim ***** válasza:
Hát a férjed anyja helyében tuti helyreraktam volna a fiamat, hogy ezt mégis hogy gondolja.
2015. jan. 17. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!