Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek van igaza?

Figyelt kérdés
A és B házastársak. A hazament hétvégére a szüleihez, de megegyeztek, hogy vasárnap rögtön ebéd után hazajön, és délután belülnek sütizni, esetleg mozizni. Az út kb 2 óra, megbeszélték, hogy telefonál, mikor elindul, hogy B tudja, mikorra várhatja pontosan. A 5 órakor telfonál, hogy most tudott indulni, mert eddig a családjával volt, beszélgettek, játszottak, jól szórakoztak, ezért nem telefonált. Nyilván ugrott a délutáni program, B sérelmezi, hogy A nem szólt időben, A szerint teljesen természetes, hogy nem akarta megszakítani a családjával töltött időt azzal, hogy telefonál, nincs semmi baj a helyzettel.
2015. jan. 20. 18:54
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
60%
Én abszolút megérteném..A ritkán jár haza, hiányzik a családja. Érthető, hogy maradt még. Nektek egy hetet csúszik a sütizés, és? Gondolom A és B egyébként együtt vannak nap, mint nap...
2015. jan. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 A kérdező kommentje:
Vasárnap este hét, kisváros. Mozizni még lehetne, csak nem azt, amit szerettek volna, de sütizni nem. Nem is akarnak késő estig kimaradni, hétfőn korán kell kelni.
2015. jan. 20. 19:13
 13/39 anonim ***** válasza:
71%
En a B.-vel értek egyet, mivel az A nem telefonált.
2015. jan. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
96%
Egyébként minek ez az A és B.Ird,hogy a felesége vagy és kész!
2015. jan. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
93%

Rosszul esne, de elfogadnám, hogy belemerültek a beszélgetésbe, főleg így, hogy ritkán jár haza.

Elmondanám neki, hogy nem baj, hogy tovább maradt, akár estig is maradhatott volna, ez nem gond egyáltalán, mi bármikor tudunk együtt programot csinálni, de a családjával ritkán tud találkozni. De legközelebb küldjön egy sms-t, vagy telefonáljon, hogy máshogy alakult, hogy ne várjam, esetleg én is csináljak más programot.

2015. jan. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 A kérdező kommentje:
A válaszadók jó részét befolyásolnák a nemek, aminek éleményem szerint semmi köze az alapproblémához.
2015. jan. 20. 19:18
 17/39 anonim ***** válasza:
96%

Nyilván nem a szomszédban laknak a szülők, ha 2 órás az út és biztos nem napi szinten tudnak találkozni, ezért érthető, hogy elszaladt az idő.

Ettől még hazaszólhatott volna, hogy a másik ne várja készenlétben. Egy perc az egész.

2015. jan. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:

Szerintem alapvető, hogy ha megbeszélünk valamit és nem tudjuk ahhoz tartani magunkat, teljesen mindegy mi okból, akkor szólunk a másiknak.


Én is nagyon fel tudom húzni magam, amikor barátnőmről nem tudok semmit. Írok neki hogy elmegyünk-e vacsizni, vagy bent kell maradnia a melóban. Erre se kép sehang. Felkelek éjjel még mindig nincs otthon. Aztán meg jön hogy nem volt ideje írni, meg elfelejtette.


Na én is nagyon kivagyok ezektől. De azt már megtanultam az évek során, hogy ő ilyen. Így mostmár csak elengedem magam mellett a dolgot. Mert aztán magyarázhatok neki hogy ne csinálja ezt..

2015. jan. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:

19:18


Altalában a férfi

2015. jan. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
93%
Az én férjem szülei is 3 órányira laknak. Hiányzik neki a családja, tudom jól. Így amikor hazamegy nem is várom el, hogy siessen haza, akkor jön amikor akar/tud. Tudom, hogy nem ez az alapproblémád, de talán legközelebb ne tervezzetek semmit arra a hétvégére amikor hazamegy. Egyébként a magánvéleményem az, hogy ha ebből ekkora problémát csináltok, akkor mi van a nagyobb konfliktus helyzetekkel?? Egyébként te miért nem telefonáltál rá? Lehet, hogy ő tényleg elfelejtette, de te is felemelheted a telefont és akkor nem vársz hiába, nem?
2015. jan. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!