Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek van igaza?

Figyelt kérdés
A és B házastársak. A hazament hétvégére a szüleihez, de megegyeztek, hogy vasárnap rögtön ebéd után hazajön, és délután belülnek sütizni, esetleg mozizni. Az út kb 2 óra, megbeszélték, hogy telefonál, mikor elindul, hogy B tudja, mikorra várhatja pontosan. A 5 órakor telfonál, hogy most tudott indulni, mert eddig a családjával volt, beszélgettek, játszottak, jól szórakoztak, ezért nem telefonált. Nyilván ugrott a délutáni program, B sérelmezi, hogy A nem szólt időben, A szerint teljesen természetes, hogy nem akarta megszakítani a családjával töltött időt azzal, hogy telefonál, nincs semmi baj a helyzettel.
2015. jan. 20. 18:54
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:

bocs.àtment


Szóval általában a férfiak,akik elfeledkeznek a családjukról,a nõk ritkábban szegik meg az igéretüket.

2015. jan. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 A kérdező kommentje:

Nem telefonáltam, mert

1) nem akartam zavarni

2) ő ingyen hív, nekem alig volt pénz a telefonomon


Tudom, hogy nem nagy probléma, nem sértődtem meg, tényleg csak érdekel, hogy ki mit gondol erről.


Látod máris jönnek az általánosítások :) De igazad van, én vagyok a nő.

2015. jan. 20. 19:31
 23/39 anonim ***** válasza:
Ilyen az amikor szülői beleegyezéssel összeházasodik két tini..
2015. jan. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 A kérdező kommentje:
Mindketten felnőttek vagyunk, ne aggódj.
2015. jan. 20. 19:53
 25/39 anonim ***** válasza:
44%

"A válaszadók jó részét befolyásolnák a nemek"


Már a kérdés feltevéséből is azonnal kiderül, hogy egy megbántott nő keresi a gyíkon az önigazolását!!

2015. jan. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:

"Tudom, hogy nem nagy probléma, nem sértődtem meg, tényleg csak érdekel, hogy ki mit gondol erről."


De, megsértődtél. Ha nem sértődtél volna meg, nem pocsékolnád a gyakra az energiádat.

2015. jan. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:

A-nak annyiból igaza van, hogy ha ritkán jár haza, akkor most jó volt csevegni, de azért egy telefont megereszthetett volna korábban.


B-meg rácsöröghetett volna, ennyire ki vagytok centizve anyagilag, hogy egy telefonfeltöltésre sincs keret?

2015. jan. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
Hát egy sütizés szerintem nem olyan nagy dolog... bármikor el lehet menni.
2015. jan. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:

Szerintem nem lett volna gond a program lemondása/változása, ha időben telefonál, hogy ne haragudj már, de annyira jól érzem magam és olyan rég láttam a családomat, szeretnék még maradni.


De úgy, hogy telibeszarja, amit megbeszéltek + a házastársa érzéseit is, na úgy lehet lementem volna B helyében a kisboltba egy tálca sütiért és az arcába kenem, mikor hazaér. Bunkóság egyszerűen amit csinált, mindegy mi volt az indoka.

2015. jan. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
94%
Nem az lenne a baj nekem, hogy elmarad a sutizes/mozizas, hanem, hogy nem szolt, raadasul ilyen idiota szoveget nyom, hogy "nem akarta telefonalassal megszakítani a családdal töltött időt" gondolom wcre sem szaladt ki x ora alatt, Nehogy megszakitsa az idot :) -.-" pisi utan 1 perces telefon hivas, es minden oke.
2015. jan. 20. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!