Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férjemmel mit tehetnék (bővebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjemmel mit tehetnék (bővebben lent)?

Figyelt kérdés

Munkanélküli jóideje, munkát nem keres, a házunk alsó szintjén tartózkodik egy szobában ha itthon van, fel nem jön a felső szinten lévő étkezőbe együtt enni a családdal, sőt a főztömből sem eszik egyáltalán.

Naponta elmegy erre- arra dolgokat intézni, gondolom akkor eszik valahol.

Itthonra vesz magának kenyeret és szalámit amit a szobában a szekrényen tárol kiskés társaságában.

Külön szobában is alszik, ha megölelem és beszélni szeretnék a problémáról mogorva.

Gyerekek ezt látják.

Én dolgozom, mindig is ezt tettem, GYED- en is csak minimális ideig voltam, terhesség alatt is végig dolgoztam, elkövettem a családomért mindent.


2015. jan. 24. 10:59
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
91%
Mitől fél? Komoly pszichés problémája van, valahogy rá kellene venni, hogy segítséget kérjen, első körben jó lenne, ha veled osztaná meg, aztán szakemberrel, de ha neked nem akarja, biztosítsd róla, hogy nem gond, de szakemberrel beszéljen akkor.
2015. jan. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
71%
Nem fel o semmitol sem. Kenyelmes ez a ferjnek igy. El van tartva, de csaladi eletet nem akar elni. O mar elkonyvezte, hogy ti kuloneltek.
2015. jan. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
53%
2-es! Bolond vagy! Ha nem érted a szitut, miért szólsz hülyeséget?
2015. jan. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:

Szerinte nem probléma a kialakult helyzet, nem ismeri el, hogy nagyon nincs rendjén így a dolog.

Biztosan tudom, hogy nem lenne hajlandó pszichológushoz menni.

Én viszont így élni nem akarok hosszútávon.

Szép dolog a házastársi eskü, de úgy érzem engem teljesen cserbenhagytak.

2015. jan. 24. 11:34
 5/31 anonim ***** válasza:
14%
A párod depressziós, pontosan attól, hogy nincs munkája, és nem tud a család kasszához mit hozzátenni. Maradj vele lelkiekben, biztasd, ne hagyd magára.
2015. jan. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
97%

2-es!

Bolond vagy! Hol van leirva, hogy a lusta ferj felne is valamitol? Mert kiskes van a szobaban? Na es, azzal eszi a szalamijat es a kenyeret.

A pali dolgozni nem akar, csaladot latni sem akarja, tojik mindenbe. Eljarkal, ki tudja hova, el van tartva, van hol laknia. Neki ez igy nagyon is jo.

Ha nem irted a szitut, miert irsz hulyesegeket?

2015. jan. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
10%

Szerintem is depressziós. Apám hasonló helyzetben volt egy ideig. Megsértődött a világra, mikor elvesztette a munkáját és aztán baleset is érte, valamint rajtunk töltötte ki (évek óta külön élünk). Évek múltán jutott oda, hogy rájött, ettől nem oldódik meg semmi és összeszedte magát.

Lehet, hogy kényelmes neki, de nem hiszem, hogy boldog tőle.. Szóval ne fogjuk csak a lustaságra.

Idővel meg kell mondanod a férjednek, hogy vagy segítséget kér, vagy elhagyjátok, mert egy család vagytok, amiből ő most önként kiszállt, és ez nem helyes, a gyerekeitek miatt sem.

2015. jan. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:

Én emésztem magam, mert úgyis beszél, hogy nem fog ő céghez menni dolgozni, hogy kihasználják fillérekért, hanem esetleg szakmájában alkalmi munkákat vállal majd.

Én ha olyan beteg vagyok, hogy menni is alig tudok akkoris elmegyek dolgozni, ha esetleg bármi komoly bajom lenne a gyerekekkel és velem nem tudom mi történne, a férjem akkoris széttárná a kezeit.

2015. jan. 24. 11:46
 9/31 anonim ***** válasza:
16%
6-os! Nem bírom, amikor valaki egy olyan problémára, amit belülről egyáltalán nem is ismer, rögtön kitalál rá egy negatív jellemzőt, hogy az a másik ember eleve lusta, nem akar dolgozni, tojik mindenbe, el van tartva, és a többi sok hülyeség! Pálcát törni, elítélő ítéletet hozni egy másik ember fölött úgy, hogy az alapvető emberi pszichével sem vagy tisztában, ez ostoba viselkedés!
2015. jan. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
84%
Hagyd mar! Te pszichologus vagy? Csak azert kerdem,mert te meg azt akakrod bizonyitani, hogy a pali tok pszihes problemaju, depresszio, stb. Doki vagy? Ismered az alanyt?
2015. jan. 24. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!