Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férjemmel mit tehetnék (bővebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjemmel mit tehetnék (bővebben lent)?

Figyelt kérdés

Munkanélküli jóideje, munkát nem keres, a házunk alsó szintjén tartózkodik egy szobában ha itthon van, fel nem jön a felső szinten lévő étkezőbe együtt enni a családdal, sőt a főztömből sem eszik egyáltalán.

Naponta elmegy erre- arra dolgokat intézni, gondolom akkor eszik valahol.

Itthonra vesz magának kenyeret és szalámit amit a szobában a szekrényen tárol kiskés társaságában.

Külön szobában is alszik, ha megölelem és beszélni szeretnék a problémáról mogorva.

Gyerekek ezt látják.

Én dolgozom, mindig is ezt tettem, GYED- en is csak minimális ideig voltam, terhesség alatt is végig dolgoztam, elkövettem a családomért mindent.


2015. jan. 24. 10:59
1 2 3 4
 21/31 Bence_ ***** válasza:

Azt hittem ez nála új dolog.

Válaszodból úgy értettem, hogy mindig ilyen volt.

2015. jan. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 Bence_ ***** válasza:

Szóval :)

Mindig ilyen volt?

2015. jan. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:

Talán a második gyerekünk születését követően kezdett el úgy viselkedni mint aki most már bármit megtehet, mert atombiztos helye van a gyerekek miatt.

Annyi az összes feladata, hogy ha én úgy dolgozom akkor elviszi, hozza a gyerekeket óvodába, iskolába.

Egész nap vagy úton van autóval, hogy ne legyen itthon, vagy ha itthon van panaszkodik milyen nagyon fáj a feje, nem érzi jól magát stb.

Hosszú távon most már nagyon megvisel, hogy elhagyja magát, úgy kell szólni, hogy tegye magát rendbe.

Le semMár szégyenlem a férjem hozzáállását a kollégáim, család előtt.

Saját édesapja is figyelmeztette, hogy ez így nem lesz jó, De vele szemben is felemelte a hangját.

2015. jan. 24. 18:40
 24/31 Bence_ ***** válasza:

Kicsit nekem olan mintha te lennél a férfi ő meg a nő.

Egy plázacica, eljárogat otthonról. Aztán fáradtan haza ér.

Férjével sem törődik mert ő nagyi kimerült.



Szerintem pszichés problémája van. Szakember kéne neki.

2015. jan. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
Mire vársz még ? Miért vagy vele ?!
2015. jan. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
Ultimátum! Ha nem lehet vele beszélni, akkor lépni kell. Mivel jelenleg is úgy élsz, mint egy elvált nő, sok változás nem lenne, ha elválnátok.
2015. jan. 25. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
0%

Hát igen ez a mindennap szexizmus, nem az amivel a fősodratú média folyamatosan szítja a gyűlöletet a férfiak ellen.

Ha férfi vagy dolgozd halálra magad, vagy ha nem akkor ultimátum kapsz, megzsarolnak, mert jön a válás, a törvényesített kifosztás, és aztán meg is dögölhetsz hajléktalanként.

Ja, és persze még te vagy a hibás, mert az asszonyka, szexista elvárásainak nem tudsz, vagy nem vagy hajlandó megfelelni.

Azért kíváncsi lennék hogy a kérdező, vagy a többi itt gyűlölködő nő, vajon ténylegesen mekkora nő. Valószínűleg csak a szájuk nagy, de nőként nullák.

Valójában már most se hajlandóak szülni, miközben az állam tudatosan vonja el a férfiak által megtermelt pénzt, arra hogy a kedves feleség majd a babázgatás után szépen nyugodtan lébecolhasson a "munkahelyén".

Ugye, ez a modernség, hogy milliárdokat szórunk a nők támogatására, miközben tudjuk, hogy nekik magukon kívül semmi se számít. Röhögnek ezek rajta, ha fogy a magyar, a lényeg, hogy a férfiakat továbbra is sakkban tartsák, ha még pénzt is kapnak érte, az már csak plusz.

2015. jan. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

27-es, jól vagy?

Van egy aggódó asszony, aki dolgozik a férje meg nem. Nem halálra nem dolgozza magát, hanem egyáltalán nem.

Szexről meg annyi szó esik, hogy vannak gyerekek... és néha az asszony, aki aggódik a férjéért megölelné, de az attól is mogorva.


Gyűlölködő nőt nem lehet a szövegben felfedezni, egyenlőre a pasi az ingyenélő (vagy, ha kap munkanélküli segélyt), azt meg abból, amit a dolgozó feleség béréből is vonnak.


Elismerem, a vesszők használata helyes a szövegedben, - ennyi és nem több.


A kérdezőnek meg csak azt tanácsolom, hogy teljesítse ki a házasság tényleg már megtörtént megszűnését jogilag is, csak, hogy tiszta legyen a helyzet.

A férj nem egészséges mentálisan, de a gyerekeid felé nagyobb a felelősséged.

Egykori nagyivőként tudom, hogy amíg ő nem képes problémának látni a problémát.. mindenki csak az idejét vesztegeti vele. Ne vesztegesd!

2015. jan. 26. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

Külön kasszára kell menni... ha nincs mit ennie, akkor majd rájön... ha a te pénzedből akar kaját, akkor le kell ülnie veletek kajálni. Előbb-utóbb dolgozni is elmegy. Amint van munkája, fizetnie kell a rezsit is. Olyan nincs, hogy eltartatja magát és semmiből nem veszi ki a részét.

Még az is lehet, hogy válni akar.

2015. jan. 27. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
0%

Hehe, aggódó asszony na persze. Itt a színtiszta hatalomról van szó. Majd ha a válás nem a férfi kifosztását, családjából való kirúgását, gyerekei elszakítását jelenti akkor talán elhiszem, hogy az ideírogató mániákus szexisták jóindulatúak, vagy talán aggódóak. Legyen csak válás, de akkor az ne vihesse a gyereket, aki szétrombolta a családot, főképp meg ne tartson jogot semmire.


Az a probléma, hogy a feminista dolgozó nő modellje nem működik. A férfiaktól elvárják, hogy kidolgozzák a belüket a "családért", mert messze ők végzik a legtöbb veszéllyel, problémával járó munkát, közben ezeket a férfiakat szembe köpik, kezdve a szégyenteljes nyugdíj-rendszerbeli különbségekkel, kezdve a nőtartással, és a folyamatos férfiak ellen hangulatkeltéssel.

A lényeg, hogy a férfiak életét szexista, soviniszta törvényekkel korlátozzak, ellenben a feminizmus nyomja ezt a emancipációról, karrierizmusról szóló hazug dumát, amikor tény, hogy a nőknek semmi közük a tényleges munkához. Ha így lenne, akkor nem szorulnának folyton a férfiak adományaira.

Ez a szerencsétlen ember inkább segítségre szorulna, de nem így. Nem akarom a kérdezőt bántani, de ilyen hozzáállással mégis mit vár. Van egy tippem rá, hogy annak az embernek nincs nyugta otthon. Elég csak a kommenteket nézni, mekkora gyűlölet, szexizmus van egyesekben a férfiak iránt.

2015. jan. 27. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!