Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férjemmel mit tehetnék (bővebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjemmel mit tehetnék (bővebben lent)?

Figyelt kérdés

Munkanélküli jóideje, munkát nem keres, a házunk alsó szintjén tartózkodik egy szobában ha itthon van, fel nem jön a felső szinten lévő étkezőbe együtt enni a családdal, sőt a főztömből sem eszik egyáltalán.

Naponta elmegy erre- arra dolgokat intézni, gondolom akkor eszik valahol.

Itthonra vesz magának kenyeret és szalámit amit a szobában a szekrényen tárol kiskés társaságában.

Külön szobában is alszik, ha megölelem és beszélni szeretnék a problémáról mogorva.

Gyerekek ezt látják.

Én dolgozom, mindig is ezt tettem, GYED- en is csak minimális ideig voltam, terhesség alatt is végig dolgoztam, elkövettem a családomért mindent.


2015. jan. 24. 10:59
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
Hallod utolsó .. Én férfiként írom neked , veled súlyos problémák vannak !!!!!!!! / Kérdező ugyanígy a te ferjeddel is .. Véleményem szerint nincs értelme ezt folytatnod , világosan látszik hogy a családfő nem ő , hanem te vagy . Lépj , amíg nem késő .. Ne hagyd , hogy a férjed élősködjön rajtad és tönkretegye az életeteket ! Jobb életet , mindn jót ! 34/F
2015. jan. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!