Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek hogyan tehetném...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogyan tehetném magam vonzová a férjem számára?

Figyelt kérdés
Ugy érzem sexuálisan rám unt és nem tudom hogy ez a kapcsolat végét jelenti vagy csak a testemet unja :( mivel kevés a sex heti 2-3sziri és nehezen izgul fel rám.

2015. jan. 26. 12:38
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
27%
Olvass többet, és tanulj meg helyesen írni. Akkor talán másra is jó leszel, nem csak erre.
2015. jan. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

De kevés mert én 23 vagyok ő meg 26éves. Nincs még gyerekünk.

És az a kifogása állandoan hogy fáradt de ugyan az a munkája ezért gondolom vagy rám unt vagy van más nője :(

2015. jan. 26. 16:51
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

Attól hogy fiatalok vagytok, még nem kell éjjel-nappal szexelni. Mióta éltek együtt? Lehet, neki ennyi elég, vagy régebb óta együtt vagytok és valljuk be, a kezdeti időszak után azért mindenkinél csökken valamelyest a szeretkezések száma.

Amúgy lehet, hogy tényleg fáradt.

2015. jan. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem heti 2-3 teljesen normális, ez gyakorlatilag minden 2-3. nap. Az ember életében más is van, mint a szex, és érthető az is, ha fáradtak vagytok a munka után.

Ha ezenkívül meghitt a kapcsolatotok, akkor nem gondolnám, hogy baj lenne.


A vonzalmat nem csak a szex mennyiségében mérik ugyanis.

2015. jan. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Hát 23, ill. 26 éves korban valóban aggodalomra adhat okot, ha drasztikusan csökken az együttlétek száma. Bár a heti 2-3 alkalom szerintem is elfogadható mennyiség. Legalábbis sokan kiegyeznének vele. Ha mégis kevesled, próbáld egyszer elhagyni az illatos dolgokat magadról. Tusfürdő, testápoló, esetleg parfüm. Legyél csak egy egyszerű NŐ. Női illattal, és nem az illatszergyártók rafinált (de megunható) illatával.
2015. jan. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
De nézd, mi lenne, ha ezt vele beszélnéd meg? Attól még, hogy nekünk siránkozol meg picsogsz, még nem fog semmi sem megváltozni. Tessék leülni vele és beszélni a problémáidról. Csak szoktatok azt is...?
2015. jan. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Attól, hogy valaki 26 éves, nem biztos, hogy éjjel-nappal szexelne...


Heti 2-3 nem kevés. Ennél több max az első fél évben szokott lenni, vagy olyan pároknál, akik mind a ketten eléggé túlfűtöttek szexuálisan. Az, hogy te túlfűtött vagy nem jelenti automatikusan, hogy a párod is túlfűtött, vagy, hogy ha ő nem az, akkor hú de probléma van.

2015. jan. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 Andi80018 ***** válasza:
Én azt mondom, ez legyen a legnagyobb bajod. Nálunk is heti egy van:-)) Bár engem nem zavar. Mindegy, szerintem nincs okod a panaszra. Vagy inkább nem az van mögötte, hogy több szex-szel akarod megtartani? Ha neki ennyi elég, akkor elég. Felesleges ezen problémázni.
2015. jan. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
78%
Köztetek az összetartozás, a szerelem érzése csak a szexben nyilvánul meg, vagy máshogy is ki tudjátok fejezni? Elhanyagolva érzed magad? Kommunikávió működik, mennyit beszélgettek, és mennyire értékesek, tartalmasak a beszélgetéseitek?
2015. jan. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

Heti 2-3, az teljesen jó, nálunk is heti 1 van, de van hogy 2 hétig semmi.... persze amikor van, az valami fergeteges, és nem győzünk egymással betelni, pedig már régóta együtt vagyunk. Hidd el a minőség a lényeg és ez nem közhely!!!

Nekem nagyon sok szexi fehérneműm van, azokat nagyon szereti, szoktam nem táncolni is, illetve én kedvelem a szerepjátékokat, bár ő azt annyira nem.

2015. jan. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!