Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek hogyan tehetném...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogyan tehetném magam vonzová a férjem számára?

Figyelt kérdés
Ugy érzem sexuálisan rám unt és nem tudom hogy ez a kapcsolat végét jelenti vagy csak a testemet unja :( mivel kevés a sex heti 2-3sziri és nehezen izgul fel rám.

2015. jan. 26. 12:38
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Mi 9 éve vagyunk együtt a férjemmel, külföldön dolgozik, 2 havonta jön haza, így nincs heti 2-szer sem, bár ha itthon van, akkor kicsit sűrűbb. De! Mindig mondom, hogy nem a mennyiség, hanem a minőség számít!! Mi kibírjuk, pedig én sem vagyok sokkal idősebb.

Na de hogy a kérdésedre is válaszoljak...

Nálunk egy új fehérnemű mindig feldobta az együttléteinket még amikor sülve-főve együtt voltunk. Sőt, egy új illat is feldobja a szexuális együttléteket. Vagy ha ez sem, akkor hagyjatok ki két hetet, akkor még a hangodra is begerjed. :P

Fűző, combfix, fehérnemű, tűsarkú, vagy bármi amire a te párod gerjed. Ezt csak te tudhatod! Illetve masszázs, simogatás, sok-sok előjáték.

2015. jan. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:
En vettem egy felcsatolható műkukit, és alvás közbe jol meg segbbekuki, azóta akko van szex mikor en mondom! (3 szór akadtam fenn a trágárszűrőn)
2015. jan. 29. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!