Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek rossz ember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek rossz ember vagyok mert vágyom a családom mellett egy kis kalandra néha?

Figyelt kérdés
Próbáltuk feldobni többször is a kapcsolatunkat, de nem sikerült. Úgy érzem hogy ez néha feltöltene ha belekeverednék egy egy lopott pásztorórába, vagy ha csak egy fél napot elmennék kirándulni mással. Nem fogok válni mert szeretjük egymást és igazi jó ember a párom. Csak a beszürkült hétköznapok az állandó stressz mindkettőnk munkahelyén stb. Esetleg más is érez így vagy volt már hasonló cipőben?
2015. jan. 28. 08:43
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
78%
30-as ha jobban elolvastad volna a hozzászólásom: "És mielőtt önzőséggel vádol bárki ha egy nyitottabb világ lenne a páromra se lennék féltékeny ha ezt tenné, mert akkor ez lenne a normális." Tehát ha egy nyitott kapcsolatú világ lenne nem zavarna ha a párom is kalandozna mással. És nekem nem kellene más csak a mostani párom, de mint amikor ketten voltunk, amióta a gyermek megvan csak neki él, de ezt már kifejtettem itt 100 fórumon. Ha alszik is sem élhetünk intim életet a párom szerint mert fél, hogy felébresztjük, meg mindig fáradt. Csoda ha vágyakozom így más után? 34 évig hűséges voltam minden kapcsolatomban, volt egy barátnőm aki fűvel-fával megcsalt de nem csak engem, a többi pasiját is de hazudott össze vissza, én felvállalnám ha nyitott kapcsolat is lehetne a mai világban, de nincsen mert a társadalom nem ezt várja el. És mondom, tudok én örök hűséget is fogadni ha kell, de akkor otthon kapjam meg a megfelelő mennyiségű szexet, csókot és szeretet. Gerinces legyek inkább és legyek aszexuális? Csak az én életem lesz kevesebb, nem fogok díjat kapni érte sehol.
2015. jan. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
Ha tudsz hűséget is fogadni, akkor olyan párt kell találni, aki szintén tud és nem nyitott kapcsolatra vágyni.Ha nincs meg a szeretet kapcsolat, akkor nem félredugni kell, hanem lezárni azt és másikat keresni. Feltéve, hogy nem lehet helyrehozni a jelenlegi kapcsolatot.
2015. jan. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:

Ha hiányzik a szex és hiába beszéled meg ezt a pároddal, nem változtat a dolgon akkor le is lehet zárni a kapcsolatot tisztességgel, vagy nyitott kapcsolatot kezdeményezni.

Ha a nyitottba nem megy bele, lehet másik nőt keresni akinek annyi az igénye mint neked. Ettől még a gyerekednek lesz apja. Nem vele kéne takarózni amikor inkább hűtlenkedsz mint hogy tisztességgel szakíts.


A gyerek sem hülye. Észre fogja venni idővel, hogy szar a kapcsolatotok, és boldogtalan vagy. Neki szerinted jobb lesz hogy "miatta" mártírt játszol? A gyereknek se jó egy feszült légkör, nem kell kifogásnak használni őt.


Szimplán gyáva vagy bármerre is lépni, hogy jobb legyen.

2015. jan. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:

Az a helyzet, hogy szerintem az emberek álszentek. Mindenki vágyik arra az érzésre, amit a kapcsolat elején érzett, de sok-sok év után ez elmúlik. 7-8-9-10 év után már nincs szerelem, nincs meg az a bizsergés, a pillangók a gyomorban, a flört, és erre sokan vágynak..

Habár Én visszataláltam a férjemhez, és minden tökéletes, de volt idő, hogy vágytam erre. Semmi másra, csak az ismerkedésre, a flörtre.. arra az izgalomra, hogy vajon írt e a másik.. stb. Mert azért személyes kontakt nem volt, az már gáz..

Azóta ugyan hatalmas változás állt be Nálunk, már nincs igényem a flörtre, a bókokra.. stb. De azért, mert a férjem megváltozott, és végre olyan, amilyenre mindig is vágytam. Becézget, kényeztet, figyel Rám..

Nincs szükségem máshonnan visszajelzésre!

De alapvetően azt gondolom, hogy nem vagy rossz ember, de azért a lopott pásztoróra meleg süti.. az már megcsalás.. :/ azzal már kockáztatsz.. és nem biztos, hogy megéri!

2015. jan. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!