Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek rossz ember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek rossz ember vagyok mert vágyom a családom mellett egy kis kalandra néha?

Figyelt kérdés
Próbáltuk feldobni többször is a kapcsolatunkat, de nem sikerült. Úgy érzem hogy ez néha feltöltene ha belekeverednék egy egy lopott pásztorórába, vagy ha csak egy fél napot elmennék kirándulni mással. Nem fogok válni mert szeretjük egymást és igazi jó ember a párom. Csak a beszürkült hétköznapok az állandó stressz mindkettőnk munkahelyén stb. Esetleg más is érez így vagy volt már hasonló cipőben?
2015. jan. 28. 08:43
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
5%
Kedves mindenki! Akkor soha egy emberhez ne szóljatok az életben csak a párotokhoz! Most nem csak a szexről írtam itt. Bizalmatlan a társadalom, mindenki a Tv előtt döglik ahelyett, hogy lennének normális baráti társaságok. Nekem sem kellene senki más ha a párom annyit szeretne sétálni, csókolni és szeretkezni mint én, de nincs neki akkora igénye. Egy nőnek sincsen mert a férfiak és nők máshogy vannak összerakva. A férfinak érdekes, hogy sok több utódja legyen. Én például eljárok fitness órára sportolni ahol általában csak nők vannak, néha 1-1 férfi. Meg is kapom sok női kollégámtól, hogy csak csajozni járok oda, pedig nem így van tényleg a sport miatt megyek. De a társadalom tele van előítélettel, meg bélyegzéssel ez van...
2015. jan. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
94%
Kedves ma 11:00 hülye!Nem arról beszélünk,hogy ne szóljunk más nőkhöz,férfiakhoz.De itt sokan a szexről beszélnek.Amit te csinálsz,azzal semmi baj nincsen.Bár kétlem nem e azért jársz oda,hogy popókat és tárogató puncikat nézzél.Tudod nem zörög a haraszt,ha nem fúja a szél.Szerintem ha egy férfi beesik egy aerobik órára,ahol 90%-ban nők vannak,mindenki elkezd gyanakodni.Nem mondom,hogy te ilyen vagy,de miért nem mész akkor konditerembe,ahol férfiak vannak?Nem te inkább elmész női sportot űzni:)))):D
2015. jan. 28. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
97%

"Nekem sem kellene senki más ha a párom annyit szeretne sétálni, csókolni és szeretkezni mint én, de nincs neki akkora igénye. Egy nőnek sincsen mert a férfiak és nők máshogy vannak összerakva."

Éljen az általánosítás. Képzeld, nálunk én igénylem többször a szeretgetést és a szexet, pedig én vagyok a nő. Akkor mi nem vagyunk emberek? :D

2015. jan. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
0%
Azért mert az izmaimmal nincs gondom és jobban szeretnék valami dinamikusabb alakformáló órára járni. A nők lapjában is azt nyilatkozta egy kínai srác(konditermes cikk volt), hogy ő alakot formál azért jár fitness órára inkább és nem kondizik. Érdekes módon spinningen meg hot ironon több a férfi is, lehet az ugrabugra nekünk fárasztóbb :-)
2015. jan. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:

"Nekem sem kellene senki más ha a párom annyit szeretne sétálni, csókolni és szeretkezni mint én, de nincs neki akkora igénye. Egy nőnek sincsen mert a férfiak és nők máshogy vannak összerakva."


Úgy tűnik nekem nagyon nagy szerencsém van a férjemmel, mert egyezik az igényünk.


Egyébként azt a részt megértem, hogy sok néha a szürke hétköznapokból. Én is éreztem magunkon, hogy kezdünk besavanyodni. Kell egy kis kaland, kikapcsolódás mindkettőnknek. De ebbe egy harmadik fél nem fér bele.

Szóval rendeltem néhány színházjegyet, meg szervezem a családi kirándulást, hogy feldobjuk egy kicsit az életünket. Bevezettünk heti egy apás napot, amikor apa sportol, nemsokára lesz anyás nap is, gyerekek nélkül, és máris jobb a közérzetünk.

2015. jan. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:

21-es érdekes, ami írsz, mert nálunk pont fordítva van. Nem kötném ennyire a nemekhez ezta dolgot, ez típus függő.

Én mÉr ott tartok, hogy szakítok, vagyis már nincs is mit megszakítani, annyira elhanyagolt érzelmileg is, hogy ez ennél szakításabb nehezen lehet.

2015. jan. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
Én nem akarok szakítani, mert minden más szempontból csodás minden és van egy fiúnk is. De hiába beszéltem erről a hétvégén is semmi nem történt. Nem tudom mi tévő legyek...
2015. jan. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:

Kérdező: nem vagy rossz ember, csak a család mellett egy egészséges lelkületű ember nem vágyik "kis kalandra", sőt "nagy kalandra" sem. Vagy ha igen, tisztességesen megbeszéli a társával, hogy annak legyen joga eldönteni, hogy folytatni kívánja így is -e a kapcsolatot.


Ezért inkább először egy pszichológust keresnék fel a helyedben. Már csak azért is, mert véleményem szerint Nálad egy kis identitás zavar is jelen van... Egy klasszikus értelemben vett Férfi, nem "nyávog", nem keres kifogásokat, nem "fitneszelni" jár sportolás helyett és tudja, hogy mit akar...

Egy klasszikus értelemben vett Ember meg őszinte.

2015. jan. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:

Kicsit korábban kellett volna gondolkodni. Ha kalandozásra vágysz, azzal nincs baj, csak akkor ne legyen akit megcsalsz, ne legyen állandó kapcsolatod. Vagy vállald fel, beszéld meg vele mit szólna a tiszta, mindkét fél számára nyitott kapcsolathoz.


A másik háta mögötti kalandozás nagyon gerinctelen dolog.

2015. jan. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:

9/58%


Nem arról van szó, hogy ha valakinek párkapcsolata lesz, megházasodik akkor senki máshoz nem szólhat, és nem lehetnek ellenkező nemű barátai.


Arról van szó, hogy ha állandó partnere van valakinek, akkor tisztelje már meg azzal, hogy nem kalandozik=k...fél félre mással. És aki megteszi, az ne merészeljen olyat mondani, hogy szereti a párját, mert az nem szereti, ha közben mással akar kalandozni.

Az még rendben van, hogy nem kell szerelem ahhoz, hogy xy-al lefeküdjünk.

De ha már azt mondjuk valakire, hogy beleszerettünk, igazán szeretjük, akkor nem vágyunk másra mellette. Ha mégis, akkor ott nincs igazi érzelem.


Ha mindenképp másokkal akar szexelni valaki, ne legyen állandó párja, vagy ne legyen gyáva féreg, legyen bátorsága elé állni, és tisztán játszani, megkérdezni a nyitott kapcsolatról. Adjon a partnernek lehetőséget, hogy eldönthesse, akarja e így is vagy nem, az adott embert maga mellé, akarja e, azt a kapcsolatot.


Mert az nem úgy működik, hogy neki jár a változatosság, de a párjának/házastársának nem.


Egyébként te egy állatnak érzed magad? Ha már az állatvilággal jössz:) Tudod az állatok ösztönlények, alacsonyabb intelligenciával, míg az ember gondolkodó, magasabbal. Eddig legalábbis azt hittem, most már látom, hogy nem mindenki ilyen.


A hűség érzések és/vagy döntés kérdése. Érzéseid vannak, ezért hűséges vagy a párodhoz, ahogy fordítva is, avagy tisztességesen, gerinccel rendelkező gondolkodó emberként felkínálod a lehetőséget, hogy olyan életet válasszon ami neki vagy tetszik, vagy elköszöntök egymástól, és a későbbiekben találhatsz olyat aki úgy akar élni mint te. Ennyi.

2015. jan. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!