Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek rossz ember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek rossz ember vagyok mert vágyom a családom mellett egy kis kalandra néha?

Figyelt kérdés
Próbáltuk feldobni többször is a kapcsolatunkat, de nem sikerült. Úgy érzem hogy ez néha feltöltene ha belekeverednék egy egy lopott pásztorórába, vagy ha csak egy fél napot elmennék kirándulni mással. Nem fogok válni mert szeretjük egymást és igazi jó ember a párom. Csak a beszürkült hétköznapok az állandó stressz mindkettőnk munkahelyén stb. Esetleg más is érez így vagy volt már hasonló cipőben?
2015. jan. 28. 08:43
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
100%

ma 09:15

Nincs azzal semmi baj, ha elmegy mással is sétálni, vagy megiszik egy kávét.

De ha más f***ra, vagy p**nára vágyik, szóljon. Én ugyan nem tartok vissza erőszakkal senkit. Mehet. Ő balra, én jobbra.

2015. jan. 28. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
100%

9: de akkor minek kell házasság/párkapcsolat? Másra vágsz, menj máshogy, a meglévőt zárd le.

Az állatvilágban sem úgy van, hogy van egy fix és mellette az alkalmik.


Sétálgatni, beszélgetni pedig miért ne lehetne mással?

2015. jan. 28. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
86%
Elku..rvult világban élünk,így számomra ez nem meglepő dolog.Csináld ha jólesik,remélem a feleséged kib..asz mint macskár sz..arni.De akkor minek is neked család hm?Vagy egyszerűen meguntad a feleséged punciját?Kérdező te mitszólnál,ahhoz hogy a feleségeddel eltöltenék párszor néhány pásztor órát,és jól megba...sznám?Várom a válaszod!:)Ha ez ellenérzést váltott ki belőlled ésúgy gondolod nem kefélném meg a kis punciját,akkor nagyot tévedsz.Amilyen érzés most hatalmába kerített,ahogy elképzeled,ahogy feleséged popóját kényeztetem hátulról,annak tudatában dugjál meg más nőt.További szép napot!:)
2015. jan. 28. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
81%
Ha nő vagy,akkor meg fordítva képzeld el a sztorit.:)
2015. jan. 28. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 Költőnő? ***** válasza:
100%
miért nem inkább a kettőtök kapcsolatán dolgoztok KÖZÖSEN?
2015. jan. 28. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
3%
12-es az állatvilágban a 2 hím oroszlánnak vagy Gorillának van 5-10 nősténye fixen és nem féltékenyek egymásra, nem kérnek eljegyzést megvannak egyben mint egy nagy boldog család...Ti vagytok az önzőek, hogy úgy kezelitek a párotok mint egy tulajdont mert nekünk embereknek mindent birtokolni kell...
2015. jan. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a szürke hétköznapok után néha mindenki vágyik egy kis "kalandra"...de mi pl együtt szoktunk kalandozni, nem is vágynék olyan kalandra amiben a férjem nem vesz részt...:)
2015. jan. 28. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
11%

Ettől még nem vagy rossz ember,hosszútávú kapcsolatban mindenki így érez,kivéve az itteni válaszadók 90%-a:)

Akkor lennél az,ha a párod háta mögött félremennél,s közben eljátszanád otthon hogy mennyire rendben van minden.

2015. jan. 28. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:

ma 10:18


Igen nyilván,de neked eszedbe sem jut pl,hogy feldobd a kapcsolatod nem de?Te egyből mennél más puncija után,vagy csüngenél más farkán.Pedig ez is egy idő után,ugyan olyan unalmas lenne.

2015. jan. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
100%

9-es... az, hogy te ilyen idióta felfogású vagy, oké, de ne erőltesd rá másra ezt az "ember nem monogám" maszlagot. Az az ember nem monogám, amelyik az ösztöneit nem tudja visszafogni. Vagyis... nem tudom, nekem nincsenek olyan ösztöneim, hogy hú de akarom mással.... Inkább veletek van a gond, akik így gondolkodnak.

Egyébként meg az ember önző lény, hosszú távon nem viselné el, hogy a párja mással van.


Kérdező, inkább nem is kommentálom...

2015. jan. 28. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!