Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tennétek, ha a férjetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, ha a férjetek kiszívott nyakkal térne haza?

Figyelt kérdés

Szerdán egy barátjának volt szülinapja, egy romkocsmában ünnepeltek a haverjaikkal. Nem jellemző a férjemre az alkoholizálás, de ivott, nem is keveset. Az egy dolog, hogy részegen jött haza, de másnap hatalmas foltokat vettem észre a nyakán meg harapás-szerűeket, valamint a karján karmolás nyomokat. Azt mondja, semmire sem emlészik az estéből, csak annyira, hogy ittak a barátaival.


Mit tegyek?



2015. jan. 30. 00:15
1 2 3 4
 11/34 Vree ***** válasza:
30%

Esküszöm, a GYIKes kapcsolatválaszokon mindig besírok. xD


Ide valami öreg mamik írogatnak, akik perverzióból osztják a tanácsot, hogy a rohadt férfi az szemét válj el öld meg stb.?

2015. jan. 30. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
68%

Az a helyzet, hog nem egy foltja van, amit bar,elyik ráakaszkodott csaj ejthetett, sőt meg az sem lehet valós, hoyg a haverok szivatták, és nem gondoltak bele, hogy következményei lesznek( nálunk a társaságban egy időben voltak oyan idiőták, akik képesek voltak megcsavarnia. Bőrt stb ugyanolyan nyomot hagyba, mint a kiszívás..

Szobal ez több, és karmolással..

Eleg fura, mert a kzet az embernek szerintem a legnagyobb hévben sem kap olják össze, nekem kívülállóként mas is beugrik..


nem mentség, részegen sem a megcsalás..sőt..

Azt kell eldöntened, hogy te ezt meg tudod-e bocsájtani, vagy sem.. De a megbocsájtás azt jelenti fátylat ra, és soha, semmilyen körülmények közt nem hozhatod fel, vitában sem..

Apnah akko oké, egyebkent én gyanusan a valason gondolkodnék, nem tudnek bízni, és emiatt megkeserítenénk egymás életét, bármennyire szeretem aférjemet, sőt éppen ezért

2015. jan. 30. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
85%
ha olyan részeg volt... nő nemigen keveredhetett a dologba
2015. jan. 30. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
89%
valami csaj rámászott:D
2015. jan. 30. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
100%

Én egyszer olyan lagziban voltam,ahol a vőlegénynek volt kiszívva a nyaka.Előző este legénybúcsúja volt...

Szegény menyasszony,nem lettem volna a helyébe.

2015. jan. 30. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
98%
Amugy nem feltetlen hazudik. Nekem nem egSzer volt alkoholos blackoutom, amikor semmire se emlekszem, vagy. Inkàbb csak részletekre. Bàr az tény, hogy én soha nem csaltam meg senkit, inkàbb csak extra poénos vagyok akkor allítólag, de egyszer mesélték a többiek, hogy le akart valaki smàrolni, én ellöktem és elkezdtem bőgni:D. Szóval én piásan sem tenném meg. Amúgy szép erkölcsös haverjai lehetnek, ha hagyták és nem is szoltak rá, h joska pista ilyet nem kène csinàlni, menj haza aludni. Szerintem egy jó baráttól ez elvàrható.
2015. jan. 30. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
100%

Felháborodva kérdezném tőle, hogy mégis mi a frászt akar egy 16 évestől?

16 év fölött szerintem már nem szívja ki a másik nyakát senki.

2015. jan. 30. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
93%
Ha ennyire nem emlékszik semmire, akkor elsőként elküldeném nemibeteg gondozóhoz, hogy szűresse magát minden létező betegségre, mert hogy én így nem engedném a "közelembe", az tuti.
2015. jan. 30. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
100%
Utosó jól irja, varjatok ki a par hetet, es menjetek el tesztekre, olvassatok utana, hogy kb mennyit erdemes varni. Azt hiszem negy het szokott lenni. Addig ha szexrol van szo koztetek akkor OVSZER, ha nem tetszik neki, akkor szerintem bocsasd utjara..
2015. jan. 30. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
11%

Na már megint a kettős mérce.

Mocskos pasi, az nem mentség hogy ivott, váljon el, mi? Pffff...


Bezzeg ha egy nő magánkívül van és részegen megdugják, akkor azt felmentik, még sajnálják is (áldozat), az elkövetőnek meg nemi erőszak, stb...

2015. jan. 30. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!