Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tennétek, ha a férjetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, ha a férjetek kiszívott nyakkal térne haza?

Figyelt kérdés

Szerdán egy barátjának volt szülinapja, egy romkocsmában ünnepeltek a haverjaikkal. Nem jellemző a férjemre az alkoholizálás, de ivott, nem is keveset. Az egy dolog, hogy részegen jött haza, de másnap hatalmas foltokat vettem észre a nyakán meg harapás-szerűeket, valamint a karján karmolás nyomokat. Azt mondja, semmire sem emlészik az estéből, csak annyira, hogy ittak a barátaival.


Mit tegyek?



2015. jan. 30. 00:15
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
86%
20/20, majd szólj, ha részegen és magatehetetlenül megdugott valaki. Ne félj, téged is sajnálni fog mindenki.
2015. jan. 30. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
20%
21. Látom levetted a lényeget! Igenis lehet valaki annyira részeg, hogy egy nő kiszívhatja úgy a nyakát, hogy nem is tud róla, és nem is akarta!
2015. jan. 30. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
100%

"Látom levetted a lényeget!"


Te nem figyelsz, mert nem a kiírt kérdésre reagáltam, hanem az előttem lévőre. Abban nem nyakszívásról van szó, hanem "megdugásról".

2015. jan. 30. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
49%
Nagyon megharagudnék rá és elküldeném jó messzire.
2015. jan. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem csak buzultak egy jót a haverokkal.
2015. jan. 30. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
60%

01:05


Ez valóban igy van!


Az is lehet,hogy ártatlan, valaki,valakik megtették vele,hogy a házasságotknak vége legyen.

2015. jan. 30. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
80%

01:13

Ez igaz?


Akkor az én férjem mindig hazudik.:):)

2015. jan. 30. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
85%

Én egyszerűen megmondanám, hogy sürgősen bányássza elő a memóriájából, hogy mi történt, mert addig mellém nem fekszik le, amíg el nem meséli mi ez.

Igen, simán lehet, hogy csak valami kis csitri csimpaszkodott rá és a férjed semmit nem tett, de ha hazatalált a férjed, akkor te láttad rajta mennyire részeg. Ha tudatánál volt, akkor leállíthatta volna. Szedje össze a haverjait és rakják össze szépen a sztorit mi történt. Kíváncsi vagy, nem tudod lenyelni, pont. Ezek után még is hogy engednéd el szívesen ilyen összejövetelekre anélkül, hogy otthon rágnád a körmöd, amíg ő szórakozik?


Egyébként én nem tudom. Igaz nő vagyok és nem lehetek rá büszke, de nekem még sosem sikerült annyit innom, hogy ne emlékezzek mindenre. Ahhoz nagyon ki kellett ütnie magát, hogy ilyen megtörténhessen a tudtán a kívül, ha pedig totál KO-ra itta magát, akkor kétlem, hogy utána saját lábon hazasétál.

2015. jan. 30. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
94%

Egy férfi hazatelefonál a feleségének, hogy túlóráznia kell. A túlórát persze a titkárnővel tölti. Először vacsorázni mennek, aztán a nő lakására. A randi után a férfi hazafelé készülődik a fürdőszobában, amikor észreveszi, hogy egy nagy, piros folt éktelenkedik a nyakán. Töri a fejét, hogyan fogja ezt otthon megmagyarázni. Amikor hazaér, az előszobában a kutyája fogadja nagy lelkesedéssel. A férfi azonnal leveti magát a padlóra, és hancúrozni kezd a kutyával, majd a nyakát fogva lép be a nappaliba

- Nahát, nézd mit csinált velem ez a csúnya kutya! - mondja a feleségének.

- Igen? Nézd, - nyitja szét az asszony a blúzát - ugyanezt tette az én mellemmel is!

2015. jan. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
52%
9-es! Ha középre néz,akkor mi van?
2015. jan. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!