Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tennétek, ha a férjetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, ha a férjetek kiszívott nyakkal térne haza?

Figyelt kérdés

Szerdán egy barátjának volt szülinapja, egy romkocsmában ünnepeltek a haverjaikkal. Nem jellemző a férjemre az alkoholizálás, de ivott, nem is keveset. Az egy dolog, hogy részegen jött haza, de másnap hatalmas foltokat vettem észre a nyakán meg harapás-szerűeket, valamint a karján karmolás nyomokat. Azt mondja, semmire sem emlészik az estéből, csak annyira, hogy ittak a barátaival.


Mit tegyek?



2015. jan. 30. 00:15
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
22%

Szerintem részegen előfordul az ilyesmi. Azért ez mégsem olyan hogy szeretőt tart, vagy van még egy titkos családja. Vannak hajmeresztő dolgok, de az hogy valaki részegen egy kicsit flörtölget nem olyan egetrengető dolog.


Már máskor is leírtam, de el nem tudom képzelni hogy milyen házasság lehet az olyan, ahol a felek ennyitől hajlandók válni. Képes lenne tényleg bárki felrúgni az egész életét, a családot szétszakítani, azért mert ki van szívva a másik nyaka? Mindegy hogy férfiről vagy nőről beszélünk. Szerintem ez nagyon gyerekes/éretlen viselkedés.

2015. jan. 30. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
88%
Megkérdezném tőle hogy, hogy mi történt. Ha látom rajta hogy hazudik, márpedig ahogy leírtad valószínű, közölném vele hogy elmegyek bulizni, és lehet én is kiszívott nyakkal térek majd haza :D Ha megijed hátha bevallja :D
2015. jan. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
100%

31: Nem értelek.


Miért a párkapcsolata lenne az élete??? Egy ilyen esetben pont az életét rúgta, rúgja fel a párja - ha megtartja.


Annak érdekében rúgja fel a párkapcsolatát, hogy egy ilyen "férj" ne rúgja fel az életét. Választ a párkapcsolata és az élete között.

2015. jan. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
Szerintem mindez elég furcsa... kíváncsi leszek a történet végére.
2015. jan. 31. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!