Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit gondoltok, kb.2 év után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, kb.2 év után tényleg csillapodik a nagy szerelem és átalakul szeretetté?

Figyelt kérdés

Ez minden korosztályra igaz?

Én 2 és fél éve vagyok együtt a párommal, és nemrég óta együtt is lakunk, de abszolút nem csillapodott, csak egyre erősebb és erősebb a szerelem.

Gondolom, most azt gondoljátok, hogy fiatal vagyok és ár együtt vagyunk jó ideje, a friss együttélés miatt érezhetem ezt.

Volt már ezenfelül egy másik 2 éves kapcsolatom, természetesen ott még nem laktam együtt az illetővel, de ott 2 év után már azért éreztem, hogy nem akkora a rajongásom.

Lehetséges, hogy valaki komolyabban évek után is szerelmes?


22N


Házas, több éve, akár 10-20-30 éve együtt élő emberek véleménye érdekelne, de írhatnak fiatalok is :)


2015. jan. 30. 11:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
81%
En ezzel ugy vagyok, hogy egy kapcsolaton dolgozni kell mindket felnek, hazassag utan plane. Ha a par nem jar el sehova, nem foglalkoznak egymassal annyit se testileg se lelkileg, rombolo hatassal lehet a kapcsolatukra, mar amennyiben ezt valamelyik fel serelmezi (tapasztalat :( )
2015. jan. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
66%
Mi 5 éve vagyunk együtt a férjemmel, 4 éves hàzadok vagyunk. A szerelem nàlunk nem csökkent, napról- napra erősebb.😊😊
2015. jan. 30. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
86%
Pont most írtam ki ezzel kapcsolatban kérdést, mi 9 éve vagyunk együtt, és nálunk sajnos ez van. Mármint az elhidegülés. Mondjuk nekünk két gyerekünk van, ez se könnyíti meg a helyzetet. Főleg, hogy a férjemnek minden fontosabb, mint a családja vagy a felesége:(
2015. jan. 30. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

3-as, sajnálom.

Miben érzed ezt megnyilvánulni, hogy elhidegült?

2015. jan. 30. 11:23
 5/16 anonim ***** válasza:
77%
Egyszerűen nem beszélgetünk, semmiről. Mindig olyan hűvös hozzám, ha bármit mondok neki, nem érdekli. Feleslegesnek érzem magam, úgy érzem jól el van nélkülem is.
2015. jan. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
57%
Az eredeti kérdésre azt írnám, hogy mi is jól megvoltunk, mentünk ide-oda, rengeteget beszélgettünk, el se tudtuk képzelni egymás nélkül az életünket. És ez mostanában vhogy elveszett.
2015. jan. 30. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
41%

Két emberen áll a vásár!

Ritka az,ahol mind2 fél tesz azért,hogy boldogok legyenek.

2015. jan. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%

Nagy tapasztalatom nincs, három és fél éve vagyunk együtt, de nem csökkentek az érzéseink a második év után. Pont volt egy kis eltávolodás akkor, de utána még erősebb lett a szerelem.

Úgy hallottam, a hetedik év kritikus.

2015. jan. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
41%
Én vagyok, aki 9 éve van a férjével, nálunk az utóbbi időben lett rossz a helyzet. Az elején minden szép és jó, még a gyerekek születése sem rontott a helyzeten. Olyan jól megvoltunk, csak az utóbbi időben hanyagol.
2015. jan. 30. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
45%

Csak az a szerelem múladozik 2-3 év után, amelyik nem igazi.

Ha tényleg minden téren passzoltok, és igazán szeretitek egymást, akkor a szerelem megerősödik és szerelmes szeretetté változik.


Már párszor leírtam. A szerelem olyan mint a láng. Látványos, ingadozó, erőteljes. A szeretet, a szerelmes szeretet pedig olyan mint a parázs. Stabilan forrón ég, nem látványosan, de sokkal több meleget ad.

A láng egy idő után elalszik, főleg ha nem törődnek vele. Igazi érzelmeknél elmélyül, és parázs lesz, amúgy elhamvad. A parázs is néha lángra kap, főleg ha táplálják.


Nekem fontosabb és sokkal szebb, több összetartást ad a szerelmes szeretet.


Van aki meg a lángot hiányolja, pedig az csak a felszínt karcolja meg.

2015. jan. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!